Steam’de 10 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Cadılar Bayramı İndirimlerinden sonra Steam‘de kampanya üstüne kampanya düzenlendi. Şimdi ise normalde 10 TL fiyata sahip olan Distraint: Deluxe Edition oyunu kısa süreliğine ücretsiz.

Distraint: Deluxe Edition oyunu şuanda kısa süreliğine tamamen ücretsiz ve kütüphanenizde sonsuza dek kalıcı. Distraint 2 oyunu 13 Kasım tarihinde Steam’de yayınlanacağı için yeni oyunun yayınlanmasını kutlamak adına Distraint: Deluxe Edition kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Distraint: Deluxe Edition

Steam'de 10 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Distraint için bir 2D psikolojik korku, macera oyunu olarak bilinmekte. Oyun 21 Ekim 2015 tarihinde Steam’de yayınlandı. Oyununun konusu ise şöyle;  Price adlı hırslı bir genç adamsın. Price ünlü bir şirkette ortaklığını güvence altına almak için yaşlı bir kadının mülküne el koyar. O anda, İnsanlığının bedelini öğrenir. Bu onun ve pişmanlıklarının hikayesi…

Steam'de 10 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Distraint oyununda birde bizleri sevindiren bir konu var o da Türkçe dil desteğinin olması elbette. Oyunu kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenler şöyle; Öncelikle buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşın. Daha sonra da yukarıdaki ‘Oyunu Yükle‘ butonuna tıklayarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. İşte bu kadar iyi oyunlar!

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!