Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’de 10 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Cadılar Bayramı İndirimlerinden sonra Steam‘de kampanya üstüne kampanya düzenlendi. Şimdi ise normalde 10 TL fiyata sahip olan Distraint: Deluxe Edition oyunu kısa süreliğine ücretsiz.

Distraint: Deluxe Edition oyunu şuanda kısa süreliğine tamamen ücretsiz ve kütüphanenizde sonsuza dek kalıcı. Distraint 2 oyunu 13 Kasım tarihinde Steam’de yayınlanacağı için yeni oyunun yayınlanmasını kutlamak adına Distraint: Deluxe Edition kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Distraint: Deluxe Edition


Steam'de 10 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Distraint için bir 2D psikolojik korku, macera oyunu olarak bilinmekte. Oyun 21 Ekim 2015 tarihinde Steam’de yayınlandı. Oyununun konusu ise şöyle;  Price adlı hırslı bir genç adamsın. Price ünlü bir şirkette ortaklığını güvence altına almak için yaşlı bir kadının mülküne el koyar. O anda, İnsanlığının bedelini öğrenir. Bu onun ve pişmanlıklarının hikayesi…

Steam'de 10 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Distraint oyununda birde bizleri sevindiren bir konu var o da Türkçe dil desteğinin olması elbette. Oyunu kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenler şöyle; Öncelikle buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşın. Daha sonra da yukarıdaki ‘Oyunu Yükle‘ butonuna tıklayarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. İşte bu kadar iyi oyunlar!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu