Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar - 8

Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (8. GÜN)

Abone Ol 

Beklenen Steam yaz indirimleri 2018 sonunda dün itibari ile başlamıştı. 20.000’den fazla oyun indirimde, bazı oyunlar popüler olup bazıları ise güzel olmasına rağmen gözden kaçabiliyor. Binlerce oyun mevcut indirimde, bizde sizlere Steam yaz indirimleri kapsamında günlük olarak indirimde alınabilecek Steam oyunlarını derledik. İşte 8. günün oyunları;

[ilgiliicerik icerik_id=”19785″] [ilgiliicerik icerik_id=”19709″]

Büyük indirimlerin yer alacağı tarihler, Valve tarafından hiçbir zaman resmi olarak açıklanmıyordu ancak Twitter üzerinden 21 Haziran 2018 tarihi olacağı kesinleşmişti ve indirimleri dün başlamış oldu. Birçok oyunun bu indirimler ile birlikte oyuncular ile buluşacak.

Bu yıl Steam yaz indirimleri 21 Haziran tarihinde başladı ve 5 Temmuz’da sona erecek. Gerçekten güzel oyunlar indirime girdi diyebiliriz. Öncelikle PUBG yaz indirimlerini beklemeden 2 gün önce erkenden indirime girerek Steam’i çökertmişti. PUBG indirimi 5 Temmuz’a kadar geçerli olduğunun altını çizelim. Bu yıl indirimler kapsamında 20.000’den fazla oyunun indirimde olduğu Steam Database tarafından açıklanmıştı. Dolarında yükselmesinden dolayı ağırlıklı öğrenci olan oyuncular oyun alımı açısından zora girmişlerdi. Bu indirimler gerçekten iyi gelecektir! HADİ BAKALIM! İndirimdeki diğer tüm oyunlara buradan bakabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”19799″] [ilgiliicerik icerik_id=”19861″] [ilgiliicerik icerik_id=”19928″] [ilgiliicerik icerik_id=”20009″]

:: İşte Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (8. GÜN)

DmC: Devil May Cry

Dante’nin çağdaş bir zemine dayanan kökeni öyküsünün yeniden yorumlanmasında, DmC Devil May Cry ™, ikonik serileri tanımlayan, ancak daha acımasız ve içten bir kenara sahip olan şık eylemi, akıcı muharebe ve kendine güvenen kahramanı koruyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

DmC Dante, genel olarak otoriteye ya da gerçekten topluma saygısı olmayan genç bir erkektir. Dante onun insan olmadığını, aynı zamanda hayatı boyunca ona eziyet eden şeytanlar gibi olmadığını da bilir. Dünyalar arasında yakalanmış, dışlanmış gibi hissettiriyor.
Dante, “The Order” adlı anti-kuruluş grubunun lideri olan ikiz kardeşi Vergil sayesinde, bir iblisin ve bir meleğin çocuğu olmak için ne anlama geldiğini keşfedip geliyor. Bu bölünmüş kişiliğin, Dante’nin melek ve iblis yeteneklerini iradesine bırakması, hem isyanı hem de hareketi dramatik bir şekilde etkilemek için İsyankar Kılıcını uçağa dönüştürmesiyle oynanış üzerinde gerçek bir etkisi vardır.


Devil May Cry HD Collection

Popüler aksiyon oyunları Devil May Cry, Devil May Cry 2 ve Devil May Cry 3 Special Edition, tek bir koleksiyonda birleşiyor! En iyi şeytan avcısı Dante olarak Trish, Lady ve Lucia gibi çekici karakterlerle gücünü birleştirecek ve ilk defa 60fps hızında ve 1920 x 1080 HD çözünürlükte inanılmaz aksiyonun tadını çıkaracaksın.


Gold Rush: The Game

Altın bulmanın nasıl bir şey olduğunu daha önce hiç hayal etmeyenler el kaldırsın. Pekala, şimdi beni dinleyin, bir şey söyleyeceğim… Geri kalanlar bu deneyimin tadını çıkarmaya başlayabilir, çünkü size söyleyeceğim hiçbir şey daha da fazla heyecanlanmanızı sağlayamaz. Adeta gerçekleşen bir hayal gibi değil mi? Altın Peşinde, altın madenciliğinin zorlukları keşfetmeni sağlayacak. Birkaç dolarla işe başlayıp zaman içerisinde Alaska’nın en zengin adamı olabilirsin!
Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Neverwinter Nights: Enhanced Edition, Neverwinter Nights Diamond Edition’ın içeriğine yepyeni geliştirilmiş özellikler ekliyor.

Ölümcül bir yarı-elf haydutu olarak gölgeler boyunca sürün, güçlü bir sihir büyücü olarak korkunç büyücüler kullanın, bir zırh kaplı cüce paladin olarak düşmanlarını yok edin … ne kahraman yaratırsanız yaratın, inanılmaz maceralar sizi bekliyor.

Göz atın:   ​Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Değişti

Bu klasik Dungeons & Dragons maceralarında kendi başınıza veya arkadaşlarınızla her fırsatta sihir, merak ve tehlikeyi keşfedin.


7 Days to Die

PC’de satılan 2,5 milyonun üzerinde kopya (dijital indirme) 7 Days to Die, rakipsiz işçiliği ve dünya inşa içeriği ile hayatta kalma tarzını yeniden tanımladı. Ölümsüz tarafından taşan, acımasızca affedilmez bir kıyamet sonrası dünyaya, 7 Days to Die, birinci şahıs nişancı, hayatta kalma dehşeti, kule savunması ve rol oynama oyunlarının benzersiz bir kombinasyonu olan açık dünya oyunu. Dünya çapındaki hayranlardan müthiş bir tepki veren bir şekilde savaş, işçiliği, yağma, madencilik, keşif ve karakter gelişimini sunuyor. İlk gelen kesin zombi sağkalım kum saati RPG oynayın. Navezgane sizi bekliyor!


Dungreed

Sessiz ve huzurlu bir kasaba gizemli bir zindan tarafından yok edildi ve tüm kasaba halkı zindana çekildi. Bu felaketi çözmek için krallıktan gönderilen bir maceracı olmalısınız. Sonsuz tehditlerle yüzleşmek, insanları kurtarmak ve şehri yeniden inşa etmek için zindana girin!


Into the Breach

İnsan uygarlığının kalıntıları, dünyanın altında üreyen devasa yaratıkların tehdidi altındadır. Bu yabancı tehdidi engellemek için gelecekteki güçlü mechleri kontrol etmelisiniz. Dünyayı kurtarmaya yönelik her girişim, bu sıra tabanlı strateji oyununda FTL’in yapımcılarından rastgele oluşturulmuş yeni bir meydan okuma sunuyor.


Metro: Last Light Redux

2034 yılıdır. Kıyamet sonrası Moskova kalıntıları altında, metro tünellerinde, insanlığın kalıntıları dışarıdan ve içeriden ölümcül tehditler tarafından kuşatılmıştır. Mutantlar, ıssız yüzeyinin altındaki katakomları takip eder ve yukarıda zehirli gökyüzü arasında avlarlar.

Ancak, birleşik durmak yerine, Metro İstasyonları, D6’nın askeri tonozlarından bir kıyamet aygıtı olan nihai güç mücadelesinde kilitlenir. İnsanlığı sonsuza dek yeryüzünden silebilecek bir iç savaş var. Artyom olarak, suçluluk duygusuyla yüklenen, ama umutla yönetilen, hayatta kalmamızın anahtarını tutuyorsunuz – en karanlık saatimizdeki son ışık…


RUINER

RUINER, 2091 yılında Siber metropolü Rengkok’ta düzenlenen acımasız bir aksiyon nişancı. Kablolu bir psikopat, hakikati ortaya çıkarmak ve gizli bir hacker arkadaşının rehberliği altında kaçırılan kardeşini geri almak için bozuk bir sisteme karşı ateş açar. HEAVEN’deki sanal satıcıların titanslarını parçalamak ve sökmek için preternal refleksleri, artırılmış araçları ve düşmüş düşmanların cephaneliğini birleştirin.


Company of Heroes 2

Essence Engine 3.0 tarafından desteklenen, Heroes 2 serisinin şirketi, düşünceli oyuncuları ödüllendiren bazı benzersiz mekanikleri içeriyor. Ünitelerin görüş hattını, akıllı ünitenin yerleştirilmesini teşvik eden kapak sistemine kadar öykünen TrueSight ™ sisteminden, bir tankı imha etmeden önce iki kez düşünmenizi sağlayacak kombine silah yaklaşımı ve zor ve yumuşak sayaç oyunlarından bahsetmeyin. basit bir tif kartila sahip olan – her oyunda, oyuncuların savaşın gidişatını durduracak kesintisiz bir taktiksel seçim akışı sunuluyor.


Metro 2033 Redux

2013 yılında dünya, neredeyse tüm insanlığı yok eden ve Dünya’nın yüzeyini zehirli bir çorak araziye dönüştüren bir kıyamet olayından mahvoldu. Kurtulanlardan bir avuç Moskova yeraltı derinliklerine sığındı ve insan uygarlığı yeni bir Karanlık Çağa girdi.

Yıl 2033’tür. Bütün bir nesil yeraltında doğup büyüdü ve kuşatılmış Metro İstasyonları-Şehirler birbirleriyle ve hayatta kalan mutant dehşetlerle hayatta kalmak için mücadele ediyorlar. Ateşin son günlerinde doğan Artyom’sun, ama yeraltında yükseltin. Şehir sınırlarının ötesine hiç girmemişken, korkunç bir olay, korkunç bir tehdidin insanlığın kalıntılarını uyarmak için Metro sisteminin kalbine umutsuz bir görev başlatıyor.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu