Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Lunar New Year İndirimleri Başladı!

Steam‘de beklenen Şubat indirimleri başladı! Oyuncuların merakla beklediği Steam indirimlerinden bir tanesi “Lunar New Year” indirimleri oyuncular ile buluştu. Geçen sene Lunar New Year indirimleri Steam’de gerçekleşmemişti.

Steam’de “Köpek Yılı Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimi” olarak adlandırıldı ve binlerce oyun indirime girdi. Hemen bu indirimlerin 15 Şubat ile 19 Şubat arasında süreceğinin altını çizelim. Bugün başlayan indirimde göze çarpan oyunlar ise şöyle; The Witcher 3: Wild Hunt oyunu 59.99₺’lik fiyat yerine %50 indirim ile 29.99₺’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca NBA 2K18’de indirime giren oyunlardan %35 indirim ile 199₺ yerine sadece 129.35₺’ye sahip olabilirsiniz. Popüler efsane dövüş oyunu Tekken 7’de indirimlerde yer almış durumda. %50 indirim ile 149₺ yerine sadece 74.50₺’ye sahip olabileceğiniz oyunlardan bir tanesi.


Steam Lunar New Year İndirimleri Başladı!

[ilgiliicerik icerik_id=”11136″]

Herkesin merakla beklediği PUBG ise şuanda indirimde değil bakalım ilerleyen zamanlarda indirim günleri içinde sürpriz yapacak mı indirim konusunda? Hep birlikte göreceğiz. Steam Lunar New Year indirimleri özel sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Ekstra olarak satışı yeni başlayan oyunlara gelen özel indirimler;

  • Wolfenstein 2 – 50% indirim
  • Divinity Serisi – 90% indirim
  • NBA 2K18 – 35% indirim
  • Cuphead – 15% indirim

Popüler olan Steam Lunar New Year İndirimleri

  • Ark: Survival Evolved – 67% indirim
  • Black Desert Online – 50% indirim
  • CS:GO – 50% indirim
[ilgiliicerik icerik_id=”11721″]

Steam Lunar New Year İndirimleri Başladı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu