Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Kış İndirimlerinde Alabileceğiniz 5 Başarılı Oyun

Bildiğiniz gibi, Steam Kış İndirimleri, 21 Aralık 21.00 tarihi itibariyle başlamıştı. Başladıktan sonra ise oyuncular bir çok sürprizle karşı karşıya kaldı.

Özellikle bir çok oyunun çıkış yaptığı tarihten itibaren ilk defa bu kadar indirime girmesi, bir çok kişiyi heyecanlandırdı. Tabiiki de bende verdiğim sözü tutarak sizlere her gün Kış İndirimlerinde faydalanabileceğiniz oyunları tanıtacağım. O zaman ilk oyunumuza geçelim. (Liste kişiseldir kendime göre en başarılı oyunları sıraladım, bu size göre farklı olabilir 🙂 )

1- Hellblade: Senua’s Sacrifice (36,75 TL)


Steam Kış İndirimlerinde Alabileceğiniz 5 Başarılı Oyun

Heavenly Sword, Enslaved’in yapımcılarından: Odyssey to the West ve DmC: Devil May Cry, bir savaşçının mitlere ve çılgınlığa olan acımasız yolculuğu. Viking çağında kalbi kırık bir Kelt savaşçı, gördüğü akıldan çıkmayan önseziler ardından ölü sevgilisinin ruhu için savaşmak adına Viking Cehennemine giden bir göreve çıkıyor. Açıkçası oyun bir çok oyuncunun beklemediği bir fiyat ve bir başarı ile ortaya çıktı. İsmi pek duyulmasa da bir çok oyuncu tarafından övülen bu oyunun, Steam değerlendirmelerinden de ”Çok Olumlu” aldığını görebiliyoruz. Oyuna erişmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.


2- The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition (29,99 TL)

https://teknodiot.com/steam-kis-indirimlerinde-20-tl-alti-oyunlar-8192.html

Steam Kış İndirimlerinde Alabileceğiniz 5 Başarılı Oyun

Witcher, anlamlı seçenekler ve etkileyici sonuçlar içeren, görsel olarak çarpıcı bir fantastik evrenle belirlenmiş, hikaye odaklı, yeni nesil açık dünya rol yapma oyunu. The Witcher’da, eski bir kehanetten bir çocuk bulmakla görevli bir canavar avcısı olan Rivia Geralt’ı oynuyorsunuz. Witcher 3 zaten çıktığı andan itibaren bir çok oyuncunun grafiksel olarak ta oynanış olarak ta şaşırdığı bir oyundu. Herhalde bir çoğunuz bu oyunu defalarca kez duymuştur. O yüzden fazla üzerinde durmuyorum. Yanlız sakın GOTY olmayan oyunu almayın. Çünkü GOTY versiyon’u yanında 2 DLC ile birlikte size geliyor. Oyuna buradan erişebilirsiniz.


3- Grand Theft Auto V (71,60 TL)

Steam Kış İndirimlerinde Alabileceğiniz 5 Başarılı Oyun

Genç bir serseri, inzivaya çekilmiş bir banka soyguncusu ve ürkütücü bir psikopat, kendileri de dahil, hiç kimseye güvenemedikleri acımasız bir şehirde tehlikeli soygunlar yapmayı başarmak zorundalar. GTA V’i veya Online’ını şu ana kadar hiç oynamadıysanız biz söyleyelim, çok şey kaçırdınız. Ama hala vaktiniz var çünkü GTA’nın yeni oyununun 2022’de geleceği düşünülüyor. Bence vaktiniz varken ve hala neredeyse her ay güncelleme gelen aktif bir oyun iken, GTA dünyasına katılın. Hemde oyun şuanda Steam tarihinin en düşük fiyatında, %60 indirim ile 71 TL fiyat etiketine sahip. Oyuna buradan erişebilirsiniz.


4- The Long Dark (13,75 TL)

Steam Kış İndirimlerinde Alabileceğiniz 5 Başarılı Oyun

Long Dark, jeomanyetik bir felaket sonrasında oyuncular engin buzlu bir doğayı keşfederken kendi başlarının çaresine bakmak zorunda oldukları, insanı düşünmeye ve keşfetmeye yönlendiren bir hayatta kalma mücadelesidir. Zombi falan yok; sadece sen varsın ve karşında da soğuk ve Doğa Ana’nın sana yöneltebileceği tehditler var. The Long Dark’ın da şuanda %75’lik bir indirimle 13.75 TL fiyatına satıldığını söylemeliyim. Eğer hayatta kalma oyunu arıyorsanız, aksiyon istiyorsanız The Long Dark tam da size göre. Oyunun Steam değerlendirmelerine bakıldığında ”Son Derece Olumlu” ve ”Çok Olumlu” aldığını görebiliyoruz. Oyuna buradan erişebilirsiniz.


5-Watch Dogs 2  (71,06 TL)

Steam Kış İndirimlerinde Alabileceğiniz 5 Başarılı Oyun

Teknoloji devriminin doğduğu yere, San Francisco’ya hoş geldin. Marcus adında genç ve dahi bir hacker olarak, azılı hacker grubu DedSec’e katıl. Görevin şu: Tarihin en büyük hack operasyonunu gerçekleştir. Watch Dogs 2‘yi neden en sona koyduğum hakkında düşünmüş olabilirsiniz fakat dediğim gibi bu kişisel bir liste. Fakat ben sevmiyorum diye siz de sevmeyeceksiniz diye bir şey yok. Bir deneyin, belki seversiniz. Oyunun Steam değerlendirmelerinin ”Çok Olumlu” olduğunu görebiliyoruz. Oyuna buradan erişebilirsiniz.


BONUS-Total War: ATTILA (20,00 TL)

Steam Kış İndirimlerinde Alabileceğiniz 5 Başarılı Oyun

Total War: Attila The Creative Assembly tarafından 17 Şubat 2015’da geliştirilen strateji oyunundur. Microsoft Windows, macOS X ve Linux işletim sistemlerini desteklemektedir. Oyun hakkında fazla bilgiye erişemedim fakat oyunun son değerlendirmelerine bakılırsa oyun gerçekten strateji severler için vazgeçilmez haline gelmiş başlıca oyunlardan bir tanesi. Steam değerlendirmelerine bakıldığında ise oyunun ”Çok Olumlu” ve ”Çoğunlukla Olumlu” olarak nitelendiriliğini farkediyoruz. Oyuna buradan erişebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu