Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Steam Kış İndirimleri 2020’de Alınabilecek 30 Oyun

Steam kış indirimleri 22 Aralık itibariyle başlamıştı. Steam kış indirimlerinde 20 TL altı alınabilecek oyunlar neler? Gelin hemen bakalım.


Oyuncuların beklediği gün çatı ve Steam kış indirimleri başladı. Valve, Steam kış indirimlerini başlattı ve bir çok oyun indirime girdi. Binlerce oyun indirimde ancak herkesin bütçesi bir değil. 20 TL orta segmentli oyunlarda mevcut peki bu oyunlar hangileri.

20 TL altı oyunlar indirimle birlikte oyuncular ile buluştu. Listede popüler oyunlarda yer alıyor. Birçok popüler oyun indirimde olduğunu söyleyebiliriz. Steam Kış İndirimleri 2019 (Steam Winter Sale 2020) sonunda başladı. Yılın en büyük indirimi, kış indirimlerinde binlerce oyun aynı anda çok uygun fiyatlarla oyunculara sunuldu. İşte Steam Kış İndirimleri 2020’de öne çıkan popüler oyunlar!

Binlerce oyunda yüzde 80’lere 90’lara varan indirimlerin bizleri beklediği bu dönem, 5 Ocak 2019 saat 21:00‘a kadar devam edecek. Diğer 20 TL altı oyunlara göz atmak için tıklayın.

Steam Kış İndirimleri 2020 Hangi Oyunlar İndirimde?

1. ARK: Survival Evolved

Çıplak bir adam veya kadın olarak üşüdüğün ve acıktığın ARK isimli gizemli bir adada mahsur kalıyorsun, avlanmalı, kaynak toplamalı, eşya üretmeli, bitki büyütmeli, teknolojiler araştırmalı ve dayanıklı elementlerle sığınak yapmalısın. Kurnazlığını ve kaynaklarını öldürmek veya dev dinazorları ve adada dolaşan diğer ilkel yaratıkları evcilleştirmek ve beslemek için kullan. Hayatta kalmak için diğer yüzlerce oyuncuyla avlan, hükmet… ve kurtul!


2. Foxhole

Foxhole, kalıcı bir çevrimiçi savaşın sonucunu şekillendirmek için yüzlerce oyuncu ile çalışacağınız çok oyunculu bir oyundur. Oyuncular Bu sanal alan savaş oyununun içeriği ARE. Her bireysel asker lojistik, üs inşa, keşif, savaş ve daha pek çok şeyle savaşa katkıda bulunan bir oyuncudur.


3. Arma 3

Devasa bir askeri sandbox’ta gerçek savaş oyunu deneyimini yaşayın. Bu oyun, çok çeşitli tek ve çok oyunculu içerik, 20’den fazla araç ve 40 silah, sınırsız içerik oluşturma fırsatı ile bilgisayar için tasarlanmış 1. sınıf bir askeri oyundur. Özgün, çeşitli, açık – Arma 3 seni savaşa gönderiyor.


4. Hitman: Absolution

Hitman: Absolution, bugüne kadarki en özel sözleşmesini üstlendiği Orijinal Assassin’i takip ediyor. Ajans tarafından ihanete uğrayan ve polis tarafından avlanan Ajan 47, yozlaşmış ve bükülmüş bir dünyada kefaret peşinde koşarken kendini bulur.

5.

5. Verdun

“Verdun, gerçekçi bir Birinci Dünya Savaşı ortamında geçen ilk çok oyunculu Birinci Şahıs Nişancı oyunudur. Seni ve birliğini heyecanlı saldırı ve savunma savaşlarına sokan acımasız siper savaşı eşsiz bir muharebe tecrübesi sunuyor.

Oyun, dünya tarihinin en kanlı çarpışmalarının yaşandığı batı cephesindeki 1914 ve 1918 seneleri arasında geçiyor. Geliştiriciler, 1916’da gerçekleşen ünlü Verdun Savaşından esinlenerek oyunu geliştirdi. Oyun, 4 farklı oyun modu sunuyor: Cephe Hatları, Zayiat, Tüfek Ölüm Maçı ve Birlik Savunması. Ayrıca oyunda gerçekçi 1. Dünya Savaşı silahları, gerçek üniformalar, dehşet verici kanlı çarpışmalar ve Fransa ile Belçika’nın gerçek muharebe alanlarına göre hazırlanmış haritalar gibi tarihsel açıdan doğru birçok özellik var.


6. Battle Brothers


7. Miscreated

Miscreated kıyamet sonrası açık bir dünyada geçen bir çevrimiçi çok oyunculu hardcore hayatta kalma oyunudur. Son Savaştan sonra, insanlık dizlerinin üzerine getirildi ve geri kalanlar, serpinti içinde yanlış yapılan mutasyona uğramış veba ile yıkılan bu affedilmeyen dünyanın kalıntılarına yapışmışlardı. Korkunç mutantlara, düşman hayvanlara, diğer umutsuz hayatta kalanlara ve hatta elementlere karşı hayatta kalmalısınız.


8. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ile silah kullanma ve imha sanatında ustalaş. Yaşayacağın deneyimin tam merkezinde yoğun yakın mesafe çatışmaları, yüksek öldürme oranları, strateji ve taktik, ekip oyunu, ve şiddetli aksiyon var. Önceki Tom Clancy’s Rainbow Six oyunlarından devralınan zengin miras ile yoğurulmuş bu müthiş silahlı çatışma ve stratejik uzmanlık oyununu deneyimle.


9. The Forest

Bir yolcu jeti kazasında hayatta kalan tek kişi olarak, kendinizi yamyam bir mutantlar topluluğuna karşı hayatta kalmak için savaşan gizemli bir ormanda bulursunuz. İnşa et, keşfet, bu korkunç ilk kişi hayatta kalma korku simülatöründe hayatta kal.


10. Far Cry 3

Far Cry 3, başka hiçbir şeye benzemeyen bir adada düzenlenen açık dünya birinci şahıs nişancı oyunu. Ağır silahlı savaş ağalarının kölelerdeki trafiği artırdığı bir yer. Yabancıların fidye için avlandığı yer. Arkadaşlarını kurtarmak için çaresiz bir arayışa girdiğinde, bu karanlıktan kaçmanın tek yolunun … onu kucaklamak olduğunun farkındasın.


11. Dying Light

Dead Island ve Call of Juarez gibi çok satan oyunların yaratıcılarından. 50’nin üzerinde sektör içi ödülün ve adaylığın sahibi. Oyunun, oynanış anlamındaki değişmez yaklaşımı, birinci şahıs zombi oyunları için yeni bir standart belirledi.

12. Bloodstained: Ritual of the Nigh

13. Euro Truck Simulator 2

Oyunu anlatmadan önce şunu belirtmeliyiz. Oyun yapımcısı olan SCS yaz aylarında yaptığı duyuruyla yeni indirebilir bir içerik olan “Road To Black Sea” bahsetmişti. Bu güncelleme 5 Aralık 2019 oyun severleri ile bulaşacak. Oyuna gelecek olursak yıl içerisinde düzenli olarak oyun yapımcılarının indirebilir içerik getirmesi oyuncuların ilgisini çekmeye hatta bu oyun için bile direksiyon seti aldırabiliyor. Bu Sonbahar indirimlerinde gelecek yeni indirebilir içerik olmasından dolayı bu Euro Truck Simulator 2‘ye listenin başında yer vermek istedik.

14. The Witcher 3: Wild Hunt – GTYE

Her indirim olduğunda indirime mutlaka giren The Withcer 3 Serisi bu sefer Game Of The Year Edition’la karşımızda. Bu paket içeriğinde 3 ürün bulunduran The Witcher 3 74.99 TL’den 22,49 TL düşerek oyuncuların dikkatini çekmeye devam ediyor. Genel olarak bütün oyuncuların çok severek oynadığı ve incelemelerden olumlu not alan The Witcher 3 Game Of The Year Edition öneri oyunlarımızda listenin iki numarası.

15. Among Us

Among Us, Amerikan oyun stüdyosu InnerSloth tarafından geliştirilip yayımlanan ve 15 Haziran 2018’de piyasaya sürülen çevrim içi çok oyunculu bir sosyal çıkarım oyunu.


16. The Crew 2

Devrim yaratan The Crew 2’nin bu en yeni sürümünde, bugüne dek yaratılmış en muhteşem açık dünyalardan birinde Amerikan motorcu ruhunun heyecanını ta içinde hissedeceksin. Motornation’a hoşgeldin! Amerikanın dört yanında motor sporlarını deneyimlemek için yaratılmış bu devasa, çeşitli, aksiyon yüklü muhteşem oyun alanı seni bekliyor!
17. Assassin’s Creed Odyssey

Gür yeşil ormanlardan volkanik adalara ve kalabalık şehirlere, Yunanistan’a yelken aç. Tanrıların ve insanların savaş yorgunu ülkesini keşfederken dövüşmeye de hazır ol. Yapacağın seçimler yolculuğunun gidişatına ve sonucuna etki ediyor. Yeni diyalog sistemi sayesinde ve yapacağın farklı seçimlerle farklı finaller seni bekliyor. Donanımını, gemini ve özel yeteneklerini kişiselleştirerek kendinden bir efsane yarat.


18. Cities: Skylines

Cities: Skylines klasik şehir simülasyonunda modern bir yaklaşımdır. Oyun, şehir kurma deneyiminin köklü bazı tropik bölgelerinde genişlerken gerçek bir şehir yaratmanın ve sürdürmenin heyecanını ve zorluklarını ortaya çıkarmak için yeni oyun oynama unsurları sunar. Ayrıca, oyun tarzınızı katmanlı ve zorlu simülasyona ince bir denge dengesi olarak uyacak şekilde değiştirme yeteneğine de sahiptir.

19. Disco Elysium (%40 İndirim)

Disco Elysium çığır açan bir açık dünya rol yapma oyunudur. Emrinde benzersiz bir beceri sistemi ve yolunu kesmek için bütün bir şehir bloğu olan bir dedektifsin. Unutulmaz karakterleri sorgulayın, cinayetleri kırın veya rüşvet alın. Bir kahraman ya da bir insanın mutlak bir felaketi ol.

20. Don’t Starve Together (%66 İndirim)

Garip yaratıklar, tehlikeler ve sürprizlerle dolu garip ve keşfedilmemiş bir dünyaya girin. Hayatta kalma tarzınıza uygun öğeleri ve yapıları hazırlamak için kaynakları toplayın. Bu garip toprakların gizemlerini çözerken yolunuzu oynayın. Özel bir oyunda arkadaşlarınla işbirliği yap veya çevrimiçi yabancılarla şansını dene. Zorlu ortamlarda hayatta kalmak için diğer oyuncularla birlikte çalışın ya da kendi başınıza çarpın.


21. Raft (%33 indirim)

Senin ya da arkadaşlarınla, senin görevin destansı bir okyanusik maceraya karşı hayatta kalmak tehlikeli bir deniz! Hayatta kalmak için enkaz toplayın, salınızı genişletin ve tehlikelerinize dikkat edin. okyanus!

Eski bir plastikten yapılmış bir kanca ile küçük bir salla kapana kısılmış, oyuncular çok büyük bir uyanık, mavi okyanus tamamen yalnız ve görünürde hiçbir arazi ile! Kuru bir boğaz ve boş bir mide ile hayatta kalmak kolay olmayacak!


22. Far Cry 5

Montana’nın Umut Kasabasına hoş geldin. Burası özgür ve cesur insanların şehri fakat aynı zamanda Cennetin Kapısı adlı kıyamet tarikatının da merkezi.

Far Cry 5, Ubisoft Montreal ve Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayımlanmış bir birinci şahıs nişancı oyunudur. 2014 yapımı Far Cry 4’ün bağımsız bir devamı ve Far Cry serisinin beşinci ana bölümüdür.

Tarikatın lideri Joseph Seed ve kardeşleri olan Müjdeciler’e karşı sesini yükselt ve kasabayı özgürleştirecek bir direnişin kıvılcımını çak.


23. No Man’s Sky

No Man’s Sky’da her yıldız, uzak bir güneşin ışığıdır, her biri yaşamla dolu gezegenler tarafından yörüngede tutulur ve seçtiğiniz herhangi birine gidebilirsin. Derin uzaydan düzlemsel yüzeylere, yükleme ekranları olmaksızın ve sınırsızca uçun.
>Steam Kış İndirimleri 2020'de Alınabilecek 30 Oyun
Bu sonsuz usulle yaratılmış evrende, başka hiçbir oyuncunun daha önce görmediği yerleri ve yaratıkları keşfedeceksiniz ve belki de bir daha asla.
No Man’s Sky, İngiliz aksiyon-macera tarzı video oyunu. Oyun stüdyosu Hello Games tarafından geliştirilen ve 9 Ağustos 2016’da PlayStation 4’te, 12 Ağustos 2016’da Windows’ta ve 24 Temmuz 2018’de Xbox One’da yayınlanmıştır. Oyun açık dünya oyunudur ve oyuncular kendilerini ve uzay gemilerini geliştirebilir


24. GTA 5

Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunudur. 17 Eylül 2013 tarihinde PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkmıştır.

Genç bir serseri, inzivaya çekilmiş bir banka soyguncusu ve ürkütücü bir psikopat, kendilerini suç dünyasının, ABD hükümetinin ve eğlence sektörünün karışık ağlarında buluyor.

Kendileri de dahil, hiç kimseye güvenemedikleri acımasız bir şehirde tehlikeli soygunlar yapmayı başarmak zorundalar.


25. Sea of Thieves

Sea of Thieves, Rare tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından Microsoft Windows ve Xbox One için yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur


26. Middle Earth: Shadow of War

Middle-earth: Shadow of War, Monolith Productions tarafından geliştirilen ve dağıtımı Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yapılan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu türünde bir video oyunudur. 2014 yılında çıkış yapmış Middle-earth: Shadow of Mordor isimli oyunun devam oyunudur.


27. DOOM Eternal

Doom Eternal, id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur.


28. Fall Guys: Ultimate Knockout (%20 indirim)

Fall Guys, Devolver Digital Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan çevrimiçi olarak oynanan çok oyunculu bir video oyunudur. Microsoft Windows ve PlayStation 4 için 16 Mayıs 2018’da E3’te ilan edildi ve 31 Temmuz 2020’de piyasaya sürüldü.


29. Project CARS 2 (%84 indirim)

Efsanevi markalardan 180’den fazla lisanslı araba 12K ve VR Desteği, Profesyonel yarış pilotları tarafından test edilip ayarlandı Yepyeni motor sporları (IndyCar, Oval Racing, Rallycross) GT3’ün de aralarında bulunduğu klasiklere eklendi. LiveTrack 3.0: Dinamik zemin ve hava fiziği araç performansı ve sürüşü gerçek zamanlı olarak etkiliyor.

Yeni gevşek zemin yarışları (buz, toprak, çamur). Atmosfer ve mevsim şartlarını gerçek zamanlı olarak yansıtan tam 24 saatlik döngü, Son teknoloji fizik modelleme,Yenilenmiş oyun tablası kontrolleri gibi birçok özellik mevcut.29. Fallout 4

Vault 111’in tek kurtulanı olarak, nükleer savaşın yok ettiği bir dünyaya giriyorsunuz. Her saniye hayatta kalmak için bir mücadele ve her seçim senin. Sadece Wasteland’ın kaderini yeniden kurabilir ve belirleyebilirsin. Eve Hoşgeldin.

30. The Sims 4

The Sims 4, Maxis ve The Sims Studio tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan 2014 tarihli yaşam simülasyonu oyunudur. Electronic Arts, 6 Mayıs 2013 tarihinde bir duyuru yaparak oyunu 2014 yılında piyasaya süreceğini ve Microsoft Windows, Mac OS X platformlarında oynanacağını bildirdi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu