Tiktok Takipçi Satın Al

Half-Life Oyunları 2 Ay Boyunca Ücretsiz Oldu

Half-Life 2: Episode 2’nin piyasaya sürülmesinden bu yana on yıl geçti ve Valve’in seminal FPS serisinde çok uzun zamandır beklenen bir sonraki oyunu olan Half-Life: Alyx ile muhteşem şekilde geri dönüyor.

Muhtemelen birkaç aydan fazla var. Neyse ki, Valve söz konusu eski oyunlarla ilgili sevindirecek haber verdi. Önceki tüm seri oyunlarının sınırlı bir süre için Steam‘de ücretsiz hale getirdi.


Valve, Half-Life 1‘den Half-Life 2: Episode Two’ya kadar her şey 1 Nisan’a kadar ücretsiz olarak sunuyor. Half-Life: Alyx için Half-Life serisine yetişmek istiyorsanız, Valve’in size harika bir teklifi var. Tüm oyun serisini Steam’de 1 Nisan’a kadar ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

2 Ay boyunca Half-Life serisi ücretsiz oynanabilecek

Bu, Half-Life: Alyx’in Mart ayındaki bir tarihte yayınlanmasından önce hikayeye kendinizi odaklamanız için bolca zaman veriyor.

Half-Life serisi tüm zamanların en iyilerinden biri olarak kabul edilir. Black Mesa Araştırma Tesisinde korkunç bir felaket gerçekleşmeden birkaç dakika önce sizi bilim adamı Gordon Freeman rolüne sokuyor. Gordon’un çalışma arkadaşlarının cesetlerini ve genel sıkıntılar olduğunu iddia eden garip canavarlar koridorlarda dolaşmaya başlar. Kaçmak ve olan bitenin dibine ulaşmak sizin işiniz.

Half-Life Oyunları 2 Ay Boyunca Ücretsiz Oldu

2 ay boyunca Valve, Half-Life serisinin tüm oyunlarını oyuncuların ücretsiz şekilde oynamalarına izin vermiş durumda. Peki bu oyunlar neler?

Half-Life, Half-Life: Opposing Force, Half-Life: Blue Shift, Half-Life: Source, Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One ve Half-Life 2: Episode Two oyunlarının ücretsiz sunulduğu oyunların sayfalarına aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Gelecek olan Half-Life oyunu

Half-Life: Alyx, Valve tarafından geliştirilen ve yayınlanan yaklaşan bir sanal gerçeklik oyunudur. Half-Life 2: Episode Two ‘den beri Half-Life serisindeki ilk oyundur ve Half-Life 2’den önce geçmektedir. Oyuncular, Alyx Vance’i o ve babası Eli Combine’lar ile savaşırken kontrol eder. Başka oyunların sistem gereksinimleri ile karşılaştırma yapıldığında, yeni Half Life oyununa rakip olarak Red Dead Redemption 2 ve Call of Duty: Modern Warfare ortaya çıkıyor.

Her serisi oyun sektöründe devrim yaratan hayranları tarafından uzun süredir yeni bir oyun gelmesi beklenen Half-Life serisi için kısa bir süre önce yeni bir oyun geleceği haberini almıştık. Oyun hakkında sadece kısa bir video yayınlanarak oyun hakkkında bize kısa bir bilgi vermişti ama tam olarak bizleri neyi beklediğini bilmiyorduk. Fakat bugün ortaya çıkan yeni ekran görüntüleri sayesinde oyun hakkında daha çok fikire sahip olmaya başlıyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu