Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Haftalık İndirimleri (4 Haziran – 11 Haziran)

Steam‘de bu hafta (4 Haziran – 11 Haziran) tarihleri arasında bir çok oyun indirimde. İşte haftalık Steam indirimlerindeki oyunlar.

1-) Car Mechanic Simulator 2015 Gold Edition

23 Nis 2015‘de piyasaya sürülmüştür. Geliştiricisi Red Dot Games, Yayıncısı ise PlayWay S.A.’dir. Car Mechanic Simulator serisinin bir parçasıdır bu oyun. Tek oyunculu, simülasyon ve inşa etme türünde bir oyundur. Türkçe arayüz ve altyazıya sahiptir. Bu pakette 5 adet ürün bulunmaktadır. Normal fiyatı 39 Tl olan bu paket %90 indirim ile steam haftalık indirimlerinde 3,90 Tl olmuştur. Oyunun steam sayfası için buraya tıklayın. Gelelim oyun tanıtımına;

Steam Haftalık İndirimleri (4 Haziran – 11 Haziran)


Motordan anlıyormusun? Car Mechanic Simulator’un yeni versiyonunda yeni arabalar, yeni araçlar, yeni seçenekler, daha fazla parça ve çok daha fazlası! Anahtarını al! Otomatik onarım hizmeti imparatorluğunuzu oluşturun ve genişletin. Araba tamircisi simülatörü 2015 araba atölyesinde günlük rutin sahnelerin arkasına götürecek.

Steam Haftalık İndirimleri (4 Haziran – 11 Haziran)

Arabanın bütün parçalarını sök ve tekrar topla tecrübelerine eğer güveniyorsan. Müşterileriniz için araba tamircisi ve tamir arabalarının rolünü al. Kazanılan parayı atölyenizi genişletmek ve becerilerinizi geliştirmek için harcayın. Yıpranmış arabalar satın alın, yenileyin ve karla satın ya da ünlü bir araba toplayıcı olun.


2-) Syrian Warfare

21 Şub 2017‘de piyasaya sürülmüştür. Geliştiriciside yayıncısıda Cats Who Play‘dir. Savaş, tarihsel ve strateji türünde bir oyundur. Türkçe dil desteği mevcut deyildir. Steamde 34 adet başarım içermektedir. Oyunun normal fiyatı 25 Tl ancak steam haftalık indirimleri ile %67 indirim ile 8,25 Tl oldu. Steam sayfası için buraya tıklayın. Gelelim oyun tanıtımına;

Steam Haftalık İndirimleri (4 Haziran – 11 Haziran)

Bu savaş uzun süredir devam ediyor ve ne zaman biteceğini söylemek zor. Suriye’den gelen haberler önemsiz hale geldi. Zaten her şeyin nasıl başladığını ve korkunç terörün köklerinin nerede olduğunu da unutmuştum – son yıllarda Avrupa‘da dolaşan terör.

Steam Haftalık İndirimleri (4 Haziran – 11 Haziran)

Suriye haberlerin her yerinde ve birçok belgeselin konusu haline geldi. Bununla birlikte, hikayeyi oyunun lensi aracılığıyla göstermek ve “oyun” kelimesinin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyiz. Bu oyun, bir tarih dersi olduğunu iddia etmez, ancak savaşın seyrini, ilk günlerden teröre karşı en önemli zaferlere kadar, önemli kilometre taşları boyunca tüm ciddiyetinde gösterir.


3-) Gravel

27 Şub 2018‘de piyasaya sürülmüştür. Geliştiriciside yayıncısıda Milestone S.r.l.’dir. Yarış ve spor türünde bir oyundur. Türkçe dil desteği bulunmuyor. Çok oyunculu bir oyundur. 30 adet steam başarımı içermektedir. Oyunun normal fiyatı 75 Tl iken steam haftalık indirimleri ile %50 indirimle 37,50 Tl oldu. Oyunun steam sayfa linki için buraya tıklamanız yeterlidir. Gelelim oyun tanıtımına;

Steam Haftalık İndirimleri (4 Haziran – 11 Haziran)

Çakıl nihai off-road deneyimdir. Gezegendeki en çılgın yerlerde inanılmaz stunt’ları denemenize izin veren en aşırı yarış oyunu! Her yarışın unutulmaz bir savaşa dönüşeceği saf eğlence, gösterişli manzara.  Gravel Channel web TV‘deki en çılgın programda yer alın.

Steam Haftalık İndirimleri (4 Haziran – 11 Haziran)

Çok çeşitli ortamları keşfetmek için dünyayı dolaşın ve görsel olarak etkileyici kaliteye hayran kalın! Dört farklı disiplinin tadını çıkarın – Cross Country, Wild Rush, Stadium ve Speed ​​cross – her türlü arazi üzerinde en uç araçlarla sürüş deneyimini yaşamak için.

*Steam haftalık indirimlerinde 462 Oyun indirimde. Diğer oyunlara bakmak için buraya tıklayın

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu