Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’den Haftanın Fırsatları – Bu Hafta Hangi Oyunlar İndirimde?

Steam haftalık indirimlerde bu hafta hangi oyunlar var? Steam haftalık indirimleri her hafta olduğu gibi bu haftada devam etmekte.

Steam‘de bu hafta (3 Şubat – 10 Şubat) tarihleri ​​arasında bir çok oyun indirimde. İşte aylık Steam indirimlerindeki oyunlar. Steam’de her hafta yüzlerce oyun indirime girmekte.

Bu oyunların içinde popüler oyunlarda mevcut. Bu haberimizde sizlere bu hafta yani 3 Şubat – 10 Şubat arasında yer alan indirimlerdeki oyunları listeledik. Bu makalemizde de diğer bu haftaki indirimde yer alan popüler tüm oyunlar burada bulabilirsiniz.


Steam’den Haftanın Fırsatları - Bu Hafta Hangi Oyunlar İndirimde?

Grand Theft Auto V

Genç bir sokak avcısı, emekli bir banka soyguncusu ve korkunç bir psikopat, suç yeraltı dünyasının, ABD hükümetinin ve eğlence endüstrisinin en korkutucu ve dengesiz unsurlarından bazılarıyla karışmış olduklarında, hayatta kalmak için bir dizi tehlikeli soyguncuları çıkarmaları gerekir. kimseye, en azından birbirinden güvenemeyecekleri acımasız bir şehirde.

PC için Grand Theft Auto V, oyunculara ödüllü Los Santos ve Blaine County dünyasını 4k ve ötesine kadar çözünürlüklerde keşfetme seçeneği ve aynı zamanda saniyede 60 kare hızında oyun deneyimi yaşama şansı sunuyor.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2, Rockstar Studios tarafından geliştirilen, Rockstar Games tarafından ise yayınlanan Western temalı aksiyon-macera türü video oyunudur. 2010 yılında çıkan Red Dead Redemption’ın bir kaç yıl gerisinde geçen oyun Red Dead serisinin üçünçü oyunudur. Oyun 2018 yılında 27 Ekim tarihinde yayımlanmıştır.

Max Payne 3

Max Payne 3 Microsoft Windows, Xbox 360 ve PlayStation 3 için 15 – 18 Mayıs 2012’de, PC versiyonu ise 1 Haziran 2012’de piyasaya sürülen Rockstar Vancouver tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından da yayımlanan Üçüncü şahıs nişancı türünde bir video oyunudur.

Bully: Scholarship Edition

Bully: Burs Sürümü kurgusal New England yatılı okulunda, Bullworth Akademisinde gerçekleşir ve ergenliğin eğlenceli ve garipliğinden geçerken yaramaz 15 yaşındaki Jimmy Hopkins’in hikayesini anlatır. Dodge baloda çırpın, yavruları şaka yapın, inekleri kurtarın, kızı öpün ve sonuçta en kötü okuldaki sosyal hiyerarşide gezinin.

F1 2019

Diğer indirimdeki tüm oyunları buradan göz atabilirsiniz.

Steam’den Haftanın Fırsatları - Bu Hafta Hangi Oyunlar İndirimde?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu