AMD

Steam’den Haftanın Fırsatları #7 | Bu Hafta Hangi Oyunlar İndirimde?

Steam haftalık indirimlerde bu hafta hangi oyunlar var? Steam haftalık indirimleri her hafta olduğu gibi bu haftada devam etmekte.

Steam‘de bu hafta (19-26 Ağustos 2019) tarihleri ​​arasında bir çok oyun indirimde.

İşte aylık Steam indirimlerindeki oyunlar. Steam’de her hafta yüzlerce oyun indirime girmekte.

Bu oyunların içinde popüler oyunlarda mevcut. Bu haberimizde sizlere bu hafta yani 19-26 Ağustos 2019  arasında yer alan indirimlerdeki oyunları listeledik. Bu makalemizde de diğer bu haftaki indirimde yer alan popüler tüm oyunlar burada bulabilirsiniz.

DiRT Rally

DiRT Rally, şimdiye kadarki en gerçekçi ve heyecanlı ralli oyunudur, DiRT topluluğunca 80m milin üstünde yol testi yapılmıştır. Bir kazanın bile telafisiz bir şekilde sahne süreni zedeleyebileceğinin bilincinde ve tam hızla tehlikeli yollarda savruluyorken yarış heyecanını tam olarak hissedersin.

Kar, buz, pist ve topraklar arası zar zor kontrol sağlanıyor yarışıyor ve farklı hava durumlarıyla mücadele ediyorken, onu ilerleyenlerden farklı bir şekilde sınar. Araba, sürtünme ve aşamada yoksunluğunda, özel ralli takımın seni hırslı tutmaya çalışır ve onu ralli orada ve orada sınayan maraton benzeri bir test haline gelir.

Dirt Rally orada, dünyanın en hızlı yerinde arabalarını kullanarak hem tek oyunculu hem çok oyunculu yarışlarda serinin en sevilen türlerinde başka yerlerdele birlikte arabalarınızı boyalarını bulabileceğiniz imkan veren lisanslı resmi World Rallycros orada olmasını sağlıyor.

Kimsenin Gökyüzü Yok

Klasik bilim kurgudan sevdiğimiz macera ve hayal gücünden ilham alan alan No Man’s Sky, boyut keşfedilecek, benzersiz gezegenlerle ve yaşam formlarıyla dolu, sürekli bir tehlike ve eylem içeren bir galaksi sunar.

No Man’s Sky’da onu yıldız, biri yaşam tarzı dolu gezegenlerin yörüngesinde bulunan açık bir güneşin ışığıdır. Yükleme boşluğu olmayan ve sınırsız olarak derin uzaydan gezegen yüzeylerine açıkca uçun. Prosedürel olarak odada bu sonsuz evrende, daha önce hiçbir oyuncunun görüş noktasında konum ve yaratıkları görüntüleyined – – belki bir daha asla.

Borderlands 2

Yeni bir ateş ve yağma dönemi başladı. Devasa yeni yaratık dünyasında, psikosuna ve kötü beyni Yakışıklı Jack’e karşı karşıya gelen dört yeni kasa avcasında biri olarak oynayın. Yeni arkadaşlar edinildi, onları bazilyon silahlarla donat ve keşfedilmemiş ve tahminlemeyen yaşam gezegeninde intikam ve kurtuluş arayışı için 4 oyuncu kooperatifinde yanlarında savaş.

Mafya III

Yıl 1968 ve Lincoln Clay, Vietnam’da savaş dolu yılların durumu şu anda farkındasınız: Aile, doğumunda seninle olanlar, değil, onlar için ölümü göze aldıklarındır. Artık Yeni Bordeaux’taki evine dönen Lincoln, sabıkalı geçmişinden kaçmaya karar veriyor.

Fakat İtalyan Mafyası yeni ailesini, yani zenci mafasını arkadan kaldırmayı kaldırarak Lincoln da eskisinin külleri üzerine yeni bir aile kurarak bu işin arkasındakilere karşı uzaklaştığında bir intikam yapabiliyor giriyor. Bu uğurda şiddetli silahlı çatışmalar ve yakın dövüşlere girmesi, aracını çılgınca kullanması ve tehlikeli sokaklarda hayatta kalması gerekecek. Ama doğru ekibi kurarak, zor kararları alarak ve elinde biraz kirleterek burada yeraltı dünyasında zirveye çıkmak bekleniyor.

Mafya II

DiRT Ralli 2.0

DiRT Ralli 2.0, en küçük hatanın yarışını sona erdirebilir, bilerek, dünyanın dört bir yanından ikonik ralli içerisinde yer alan en popüler bir karayolu ile oynaman için sana meydan okuyor.

Yeni özgün bir yol tutuşu modeli, lastik seçimi ve yüzey deformasyonu dahil olmak üzere, en çekişli ve açık odaklanma alan yarışı açıklığı ile içgüdülerine güvenmen gerekecek. yol gösterecek yardımcı araçlar ve içgüdülerinle ralli aracını yönlendir.

FIA World Rallycross şampiyonasının sekiz resmi turunda yarış, lisanslı Supercars ile tamamla ve serileri destekle.
Takımını ve arabalarını yarış stratejilerinde geliştirici ve tek oyuncu Kariyer Mücadelesi

RIDE 3

RIDE 3 ile adrenalini hisset ve tamamla yarış oyunu fikriini yaşa!

Kendini Modern, 3 boyutlu bir dünyaya bırak, motosikletinle omuz omuza yarış, hayal kırıklığına alabildiğine konuşturmana imkan var yeni Livery Editör motosiklet motosiklet ve estetik yapılandırma modifiye et. Başlamadan önce doğru kıyafetle laboratuvarünü kişiselleştirmeyi de unutma.

Dünyada 30 farklı pistte yarış ve mevcut 230’dan fazla motosikletin hızını test et.
Maksimum hacim özgürlüğü ve ünlü gelişimiden en iyi motosikletleri sunacak yeni ciltler kariyer modunu keşfet.

Gölge Taktikleri: Shogun’un Bıçakları

Gölge Taktikleri, Edo dönemi Japonya’sında geçen taktiğe bağlı ekstrem bir gizlilik oyunudur.

Ölümcül uzmanlardan oluşan bir ekibin yönetimini ele geçirip düzinelerce düşman arasında gölgelere sız. Muazzam kaleler, karlı dağ manastırları ya da gizli orman kamplarına gizlice girerken yaklaşımını seç. Tuzaklar kur, rakiplerini zehirler veya düşmanla irtibattanınızda kaçın.

Grup, oldukça farklı kişiliklerden oluşuyor. Bir ekip ne de olsa ilk önce imkansız olabilir, ancak ekip önce görevden sonra güven kazanılıyor ve arkadaşlıklar kuruluyor. Karakterler kendi dinamiklerini oluşturuyor ve üye oluyor kendi özel şeytanıyla yüzleşmek istiyor.

Bu ekibin liderlerinden biri kılıcı ve ninja yıldızıyla düşmanlarına giden yolu temizleyen çevik ninja, Hayato. Samuray Mugen, daha güçlü bir yaklaşım önceliyor ve aynı anda birden çok şeytanı Fakay böylelikle esneklikten yoksun kalıyor. Aiko ise konu Geyşa kisinin düşmanının dikkatini dağıtmaya geleceği tam bir kamuflaj uzmanı. Ve sokak çocuğu Yuki, düşmanları ölümcül kaderlerine doğru aldatıp tuzağa düşürüyor. Gizemli keskin nişancı Takuma ise dürbünlü tüfeğine güveniyor ve düşmanları uzak mesafeden yok ediyor.

Tüm indirimdeki oyunlara buradan göz atabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!