TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » Oyun Haberleri » Epic Games Store » Steam Fiyatı 59 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Steam Fiyatı 59 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz


Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Epic Games Store’da 59 TL değerindeki oyun ücretsiz. İşte tüm detaylar.

Steam’e rakip olduktan sonra büyük bir atılım gerçekleştiren Epic Games, her ay ücretsiz oyunları oyunculara sunmaya devam ediyor. The Witness’ı ücretsiz veriyor.

Ücretsiz oyunu herkes sever, bu haberimizde de Steam fiyatı 59 TL olan The Witness oyunu Epic Games Store‘da tamamen ücretsiz sunuldu. Oyun hakkın bazı bilgileri verelim size. 16 Nisan tarihine kadar ücretsiz olacak olan The Witness’ı nasıl alabileceğinizi bu haberimizde bahsettik.

The Witness oyunu ücretsiz oldu

26 Ocak 2016 tarihinde yayınlanan The Witness konusu; Sana meydan okuyup seni şaşırtacak bilmecelerle dolu tuhaf bir adada uyanıyorsun. Kim olduğunu ve oraya nasıl geldiğini hatırlamıyorsun, ama yine de yapabileceğin bir şey var: İpuçlarını keşfetmek, hafızanı geri kazanmak ve bir şekilde eve giden yolu bulmak için adayı incele.

The Witness (Tanık) keşfedilecek düzinelerce yer ve 500’i aşkın bilmece içeren açık bir dünyada oynanan tek kişilik bir oyun. Bu oyun zeki bir oyuncu olarak sana saygı duyuyor ve zamanının ne kadar değerli olduğunu biliyor. Yer doldurmak için konmuş hiçbir şey yok her bir bilmece karışıma yepyeni fikirler katıyor. Yani bu oyun fikirlerle dolu.

Steam Fiyatı 59 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

The Witness oyununa nasıl sahip olabilirim?

Fortnite’ın yapımcı firmasının çıkarttığı Steam‘e rakip platformu Epic Games Store’da 31 TL değerindeki bu oyun oyunculara ücretsiz sunuldu. İlk olarak Epic Games Store hesabı açıyoruz hesabınız varsa direk bu bağlantıdan oyunun sayfasına ulaşıyoruz.

Sonrasında ücretsiz yani “Free” butonu çıkacak. Bu butona bastığınız zaman sizden Epic Games hesabınıza giriş yapmanız beklenecek. Hesabınız varsa giriş yapın, yoksa hemen hesap oluşturabilirsiniz. Epic Games Store masaüstü sürümünü indirirseniz bilgisayara oyunu kütüphanenize ekledikten sonra kurmanız daha rahat olacaktır.  “ödeme” ekranı çıkacak. Kart bilgisi gibi hiçbir bilgi girmenizi gerektirmeyecek ekrandaki işleminizi tamamladıktan sonra oyununuzu Epic Games Launcher üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyip, isterseniz PC’nize yükleyebilirsiniz. İyi eğlenceler!

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Xbox One X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Buğra Noyan

Razer Yeni Bir Mobil Oyun Konsolu Tanıttı: Razer Kishi

Buğra Noyan

The Elder Scrolls: Legends Yeni Genişleme Paketiyle Oblivion’ın Kapılarını Aralıyor

Uğur Aydemir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.