Steam Fiyatı 49 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Steam’da 49 TL değerindeki oyun ücretsiz. İşte tüm detaylar.

Steam’e rakip olduktan sonra büyük bir atılım gerçekleştiren Humble Bundle neredeyse her ay ücretsiz oyunları oyunculara sunmaya devam ediyor. Bu sefer Killing Floor 2 oyununu ücretsiz veriyor.

Ücretsiz oyunu herkes sever, bu haberimizde de Steam fiyatı 49 TL olan Killing Floor 2 oyunu Steam üzerinde tamamen ücretsiz sunuldu. Oyun hakkın bazı bilgileri verelim size. 18 Kasım 2016 tarihine Steam’de oyunculara sunulan Killing Floor 2 oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuldu. 25 Haziran 2019 tarihine kadar Steam üzerinden oyunu ücretsiz oynamak mümkün.

Steam Fiyatı 49 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

[sp-related style=”light” id=”50042″]

Killing Floor 2‘de oyuncular, Horzine Biotech’in başarısız denemesinin neden olduğu salgının hızla yayıldığı ve durdurulamaz bir ivme kazandığı, Avrupa Birliği’ni felç eden, durdurulan bir momentum kazandığı – oyuncular orijinal KILLING FLOOR’daki olaylardan sadece bir ay sonra, örnek klonları her yerde ve medeniyet kargaşa içindedir; iletişim başarısız oldu, hükümetler çöktü ve askeri güçler sistematik olarak ortadan kaldırıldı. Avrupa halkı hayatta kalmayı ve kendini korumayı çok iyi biliyor ve şanslı kurtulanlar saklanmaya başladı. Killing Floor 2 oyununu buradan indirebilirsiniz.

Killing Floor 2 sistem gereksinimleri

– İşlemci: Core 2 Duo E8200 2.66GHz ya da Phenom II X2 545
– Ekran Kartı: GeForce GTS 250 ya da Radeon HD 4830
– Bellek: 3GB
– İşletim Sistemi: Windows 7-  64bit

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!