Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Fiyatı 25 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam’e en büyük rakip olma yolunda ilerleyen Epic Games Store’da her hafta yeni bir oyun ücretsiz olmaya devam ediyor.

Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Epic Games Store’da 25 TL değerindeki oyun ücretsiz. İşte tüm detaylar.


Steam’e rakip olduktan sonra büyük bir atılım gerçekleştiren Epic Games, her ay ücretsiz oyunları oyunculara sunmaya devam ediyor. Little Inferno simli oyunu ücretsiz veriyor.

Ücretsiz oyunu herkes sever, bu haberimizde de Steam fiyatı 25 olan Little Inferno oyunu Epic Games Store‘da tamamen ücretsiz sunuldu. Oyun hakkın bazı bilgileri verelim size. Ücretsiz olan Little Inferno’yı nasıl alabileceğinizi bu haberimizde bahsettik.

Steam Fiyatı 25 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Ücretsiz oyun: Little Inferno

Yeni Little Inferno Entertainment Fireplace ürününüz için tebrikler! Alevlenen kütükleri, çığlık atan robotları, kredi kartlarını, pilleri, patlayan balıkları, dengesiz nükleer cihazları ve küçük galaksileri yakın. Oyunda ailesi tarafından şöminenin başına oturtulan, aşırı sert hava koşulları nedeniyle evden çıkamayan bir çocuğu oynuyoruz. Büyün gün bir şeyler yakıyoruz ve biz bir şeyler yaktıkça para düşüyor. bu paralarla daha çok şey alıp onları da yakıyoruz. Yakmalara doyamıyoruz, adeta beni yak kendini yak diyen Duman grubuna bağlıyoruz.   Bacanın üzerinden en yukarılara ve duvarın diğer tarafındaki soğuk dünyaya bakmakla ilgili bir macera.

  • Oyun türü: Bulmaca, Basit Eğlence
  • Steam değerlendirmesi: Çok olumlu
  • Normal fiyatı: Steam: 25 TL // Epic Games: 20 TL
  • Boyutu: 200 MB

Little Inferno sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.5 GHz
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
  • RAM: 1 GB RAM

Little Inferno’yu kütüphanenize ücretsiz olarak nasıl ekleyebilirsiniz?

Epic Games Store’da 25 TL değerindeki bu oyun oyunculara ücretsiz sunuldu. İlk olarak Epic Games Store hesabı açıyoruz hesabınız varsa direk bu bağlantıdan oyunun sayfasına ulaşıyoruz.

Sonrasında ücretsiz yani “Free” butonu çıkacak. Bu butona bastığınız zaman sizden Epic Games hesabınıza giriş yapmanız beklenecek. Hesabınız varsa giriş yapın, yoksa hemen hesap oluşturabilirsiniz. Epic Games Store masaüstü sürümünü indirirseniz bilgisayara oyunu kütüphanenize ekledikten sonra kurmanız daha rahat olacaktır.  “ödeme” ekranı çıkacak. Kart bilgisi gibi hiçbir bilgi girmenizi gerektirmeyecek ekrandaki işleminizi tamamladıktan sonra oyununuzu Epic Games Launcher üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyip, isterseniz PC’nize yükleyebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu