Steam Fiyatı 25 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Humble Bundle’da 49 TL değerindeki oyun ücretsiz. İşte tüm detaylar.


Steam’e rakip olduktan sonra büyük bir atılım gerçekleştiren Humble Bundle neredeyse her ay ücretsiz oyunları oyunculara sunmaya devam ediyor. Bu sefer Guacamelee oyununu ücretsiz veriyor.

Ücretsiz oyunu herkes sever, bu haberimizde de Steam fiyatı 25 TL olan Guacamelee oyunu Humble Bundle üzerinde tamamen ücretsiz sunuldu. Oyun hakkın bazı bilgileri verelim size. 21 Ağustos2014 tarihine Steam’de oyunculara sunulan Guacamelee oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuldu.


Guacamelee!, DrinkBox Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir oyundur. 2013 yılında oynanışa sunulmuştur. Metroidvania, platform, beat ’em up türlerini harmanlayan bir oynanışa sahiptir. Oyunu oynamak isterseniz Humble Bundle’a göz atmanız yeterli.

Oyunu bir kere kütüphanenize eklerseniz hep sizde kalacak. Daha sonrasında oyunu istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Steam Fiyatı 25 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Guacamelee oyununu nasıl alırım?

Oyuna ücretsiz sahip olmak için buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Açılan sayfadaki Get The Game butonuna tıkladıktan sonra aşağı inen sayfada ” Get It Now ” butonuna tıklıyorsunuz. Daha sonrasında Humble Bundle hesabınız ile giriş yaparak veya yeni bir hesap oluşturarak oyuna sahip olabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfada “Order Completed” yazısını göreceğiz. Oyunun kodu için, siteye üye olduğumuz e-mail hesabımıza bakmamız gerek. E-mail hesabımıza gelen mailden oyunu indirmek için resme tıklıyoruz. Karşımıza çıkan sayfa ise “Reveal Your Steam Key” butonuna tıklayarak kodumuzu alıyoruz. Kodu Steam üzerinden aktif hale getiriyoruz ve oyun kütüphanemize ekleniyor. İşte bu kadar!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu