Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Fiyatı 24 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Humble Bundle’da 24 TL değerindeki oyun ücretsiz. İşte tüm detaylar.

Steam’e rakip olduktan sonra büyük bir atılım gerçekleştiren Humble Bundle neredeyse her ay ücretsiz oyunları oyunculara sunmaya devam ediyor. Bu sefer Age of Wonders 3 oyununu ücretsiz veriyor.


Ücretsiz oyunu herkes sever, bu haberimizde de Steam fiyatı 24 TL olan Age of Wonders 3 oyunu Humble Bundle üzerinde tamamen ücretsiz sunuldu. Oyun hakkın bazı bilgileri verelim size. 31 Mart 2014 tarihine Steam’de oyunculara sunulan Age of Wonders 3oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuldu.

Steam Fiyatı 24 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Ücretsiz oyun: Jalopy

Steam fiyatı 24 TL olan, Türkçe dil desteği de bulunan oyun Jalopy kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Oyunda amacımız Doğu Almanya’dan külüstür bir araba ile başladığımız yolculuğumuzda Türkiye’ye ulaşmak. Ancak araba külüstür lafının hakkını fazlasıyla verecek cinsten. Bir yandan zorlu yolculuğunuzu tamamlarken bir yandan da bu yolculuktaki tek aracınız ve yardımcınız olan arabanızın bakımlarını ihmal etmemelisiniz.

Jalopy nasıl ücretsiz sahip olunur?

Oyuna ücretsiz sahip olmak için buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Açılan sayfadaki Get The Game butonuna tıkladıktan sonra aşağı inen sayfada ” Get It Now ” butonuna tıklıyorsunuz. Daha sonrasında Humble Bundle hesabınız ile giriş yaparak veya yeni bir hesap oluşturarak oyuna sahip olabilirsiniz. Mail adresine gelen maili açıp sizi tekrar siteye yönlendirecek olan ‘’Download’’ butonuna tıklamalısınız. Ardından ‘’Download’’ diyerek oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ancak acele etmenizde fayda var. Fırsat kısa bir süre sonra sona eriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu