Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Fiyatı 24 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Steam Fiyatı 24 TL olan oyun kısa süreliğine tamamen ücretsiz oldu!

Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Humble Bundle’da 24 TL değerindeki oyun ücretsiz. İşte tüm detaylar.

Steam’e rakip olduktan sonra büyük bir atılım gerçekleştiren Humble Bundle neredeyse her ay ücretsiz oyunları oyunculara sunmaya devam ediyor. Bu sefer Gone Home oyununu ücretsiz veriyor.

Ücretsiz oyunu herkes sever, bu haberimizde de Steam fiyatı 24  TL olan Gone Home oyunu Humble Bundle üzerinde tamamen ücretsiz sunuldu. Oyun hakkın bazı bilgileri verelim size. 15 Mayıs 2013 tarihine Steam’de oyunculara sunulan Gone Home oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuldu.


Steam Fiyatı 24 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Gone Home oyunu kısa süreliğine ücretsiz

Son dönemin başarılı indie yapımlarından olan oyunda 1995 yılına bir yolculuğa çıkıyoruz. Eve döndüğümüzde ev halkını bulamamamız ile başlayan süreçte başlarına gelmiş olabilecek olayları evdeki çeşitli ipuçlarıyla çözmeye çalışıyoruz.

Gone Home oyununu nasıl alırım?

İlk olarak elbette  Humble Bundle hesabına ihtiyacınız var. Hesabınız varsa veya yeni oluşturduysanız buraya tıklayarak oyunun indirme sayfasına gidebilirsiniz. Yönlendirildiğiniz sayfanın biraz altında ‘’FREE TO ALL FOR A LIMITED TIME!’’ başlığının altında oyunun indirme bağlantısını göreceksiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu