bayigram.com

Oyunculara Müjde: ARK: Survival Evolved Büyük İndirimde

ARK: Survival Evolved, Studio Wildcard, Instict Games, Efecto Studios ve Virtual Basement işbirliğiyle geliştirilen bir aksiyon-macera hayatta kalma video oyunudur.

2017 yılının Ağustos ayında Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, MacOS ve Linux için yayımlanmıştır.


Steam’de ARK: Survival Evolved oyunu yüzde 80 indirimde ve indirim 24 Nisan 2020 tarihine kadar geçerli olduğunun altını çizelim. Oyun hakkında; Çıplak bir adam veya kadın olarak üşüdüğün ve acıktığın ARK isimli gizemli bir adada mahsur kalıyorsun, avlanmalı, kaynak toplamalı, eşya üretmeli, bitki büyütmeli, teknolojiler araştırmalı ve dayanıklı elementlerle sığınak yapmalısın.

Kurnazlığını ve kaynaklarını öldürmek veya dev dinazorları ve adada dolaşan diğer ilkel yaratıkları evcilleştirmek ve beslemek için kullan. Hayatta kalmak için diğer yüzlerce oyuncuyla avlan, hükmet… ve kurtul!

Oyunculara Müjde: ARK: Survival Evolved Büyük İndirimde

Dinozorlar, Yaratıklar, ve Çiftleştirme! — 50’nin üstünde dinozorla Erken Erişim başlangıcı ve 100’ün üstünde dinozorla yayınlanma — Evcilleştirmek için zorlayıcı bir mücadeleye, yaratığın sahibine bağlanma sürecine, vahşi baygın yaratıkların uyanmasına tanıklık et ve onları besleyerek eski güçlerine kavuştur. Evcilleştirdikten sonra yaratıklarına komutlar verebilirsin. Kendini takip ettirebilir başka yaratıklara veya oyunculara saldırttırabilirsin. Onlar da senin gibi seviye atlayıp yemek yiyeceklerdir.

ARK: Survival Evolved sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 veya üstü
  • RAM: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB veya üstü
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu