bayigram.com

Steam’den Oyuncuları Havalara Uçuracak Kampanya! (40 Oyun Müjdesi)

Steam’den oyuncuları sevindirecek haber geldi. Resmi duyuru ile birlikte Game Festival: Spring Edition bugünden itibaren başlamış bulunuyor.

Steam 40 oyun demosunu oyuncular deneyebilecekler. Geoff Keighley, Steam Game Festival: Spring Edition’ın bugün 18 Mart’ta başlayacağını duyurdu. Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya göre, Steam Game Festivali yeni ve gelecek oyunların PC demolarını ücretsiz olarak oyunculara sunacak.


Steam, bugün itibarıyla iptal edilen GDC 2020 etkinlikleri için bir kampanya başlatıyor. Oyunseverler, 23 Mart’a kadar devam edecek bu etkinlikte 40’tan fazla yeni oyunun demosunu ücretsiz olarak oynayabilecekler.

Game Festival: Spring Edition başlıyor

Steam'den Oyuncuları Havalara Uçuracak Kampanya! (40 Oyun Müjdesi)

Daha fazla ayrıntıya girecek olursak, Steam Game Festival: Spring Edition çok daha fazla oyun vurgulamayı amaçlıyor. MEGABOOTH, Day of the Devs ve THE MIX gibi stüdyolardan oyunlar bekleyebilirsiniz.

Steam Game Festival: Spring Edition 18 Mart tarihinde başlayıp 23 Mart tarihinde sona erecek. Etkinlik yayınlandıktan sonra, bu bağlantı üzerinden oynanabilecek oyunları görüntüleyebileceksiniz.

Steam'den Oyuncuları Havalara Uçuracak Kampanya! (40 Oyun Müjdesi)

Steam'den Oyuncuları Havalara Uçuracak Kampanya! (40 Oyun Müjdesi)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu