TeknoDiot
     
     
     

Star Wars Jedi Fallen Order’ın Yeni Bir Görseli Yayınlandı!

Star Wars Jedi Fallen Order’ın Yeni Bir Görseli Yayınlandı!

Star Wars oyun dünyasındaki serisine yeni bir oyun eklemeye hazırlanıyor. Daha önce ismi kesinleşen ve oyundan bir görseli yayınlanan Star Wars Jedi Fallen Order oyunundan yeni bir görsel daha yayınlandı.

Yayınlanan yeni görselde bir Jedi’ın karşısında duran Tie Fighter gemilerine yer veriliyor. Kadın olduğu düşünülen Jedi karakterinin önünde de bir droid yer alıyor. Oyunun atmosferi konusunda çok az da olsa bir fikir veren görsel oyun boyunca bir droid yardımcının karakterin yanında sürekli olabileceği söylentilerini de ortaya çıkardı.

Electronic Arts: “13 Nisan Cumartesi özel bir panelde Electronic Arts ve Respawn Entertainment; oyuncuların Order 66’dan kurtulan ve Jedi Order’ın çöküşünden sonra galaksiyi keşfeden Padawan ile buluşacakları Star Wars Jedi: Fallen Order’ın perdesini kaldıracak. Panel daha önce hiç yayınlanmamış detayları içerecek.,

Star Wars Jedi Fallen Order’ın Yeni Bir Görseli Yayınlandı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam Kış İndirimlerinde Alabileceğiniz 5 Başarılı Oyun

Buğra Noyan

Ücretsiz PES 2020 Duyuruldu!

Buğra Noyan

Steam’de 21 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.