Star Wars, Fortnite'a Geri Döndü - TeknoDiot.com

Star Wars, Fortnite’a Geri Döndü


Star Wars, 4 Mayıs günü, Fortnite’a geldi. 4 Mayıs Dünya Star Wars günü tekrardan Fortnite oyuncularıyla buluştu.

Galaktik bir kutlama için 3 Mayıs’tan itibaren ışınkılıçları ve ünlü Direniş savaşçıları, İlk Düzen kötüleri ve çok, çok uzak bir galaksideki daha birçok ilginç şey tekrar Fortnite’a misafir oluyor.

Işınkılıçları sınırlı bir süre için adaya geri dönüyor. Çok daha uygar bir çağ için yapılmış zarif silahların yeşiliyle (Luke Skywalker), moruyla (Mace Windu) ve mavisiyle (Rey) Jedi’lara olan desteğinizi gösterin… ya da Kylo Ren’in üç yön ışınlı kırmızı ışınkılıcıyla karanlık taraftaki yerinizi belli edin.

Ayrıca, içerik mağazası da en sevdiğiniz Star Wars temalı kıyafetleri, sırt süslerini, ifadeleri ve dahasını bir kez daha size sunuyor.  Star Wars eğlencesi 5 Mayıs’ta sona erecek. Kaçırmadan yetişin ve kaderinizi gerçekleştirin!

Star Wars, Fortnite'a Geri Döndü

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu