bayigram.com
Trend

SSL2BUY İncelemesi: En Güvenilir SSL Sertifika Sağlayıcısı

Google’ın SSL sertifikası olmayan tüm web siteleriniGüvenli Değilhenüz HTTPS’ye geçmemiş aktif sitelerin açık bir şekilde cezalandırıldığını söyleyebiliriz.

SSL sertifikası almak pek çok web sitesi sahibinin düşündüğü kadar kolay değildir. Web sitesi güvenlik çözümlerine yönelik artan taleple birlikte, çeşitli şirketler piyasada SSL sertifikaları sunmaktadır ve bir site sahibi olarak birçok farklı faktörü göz önünde bulundurmak önemlidir.


Mobil uygulamalar ve giyilebilir cihazlar dijital ortamı değiştirmiş olsa da, web siteleri hala bilgisayar korsanlarının birincil hedefi olmaya devam ediyor. Sonuçta, kullanıcılarınız hakkında en fazla verinin bulunabileceği web sitesidir. Bu nedenle, bir web sitesi sahibiyseniz, web sitenizin güvenliğini sağlamak için acil bir ihtiyaç vardır. Bunu yapmak için bir SSL sertifikası gereklidir.

Bir web sitesi sahibi olarak tek bir SSL sertifikası bile satın almadan önce dikkat edilmesi gereken birçok nokta olduğunu söyleyebiliriz. HTTPS, bilgileri gizlice şifreleyerek verileri korur ve bir bilgisayar korsanının veya üçüncü tarafın, orijinal biçimine dönüştürmek için gereken özel anahtar olmadan anlamsız verileri anlamasını zorlaştırır.

Günümüzde web siteleri SSL sertifikasına , çevrimiçi güvenliğin ve kullanıcılarının güvenini kazanmanın onlar için çok önemli olduğunu belirtmek için.

SSL2BUY İncelemesi: En Güvenilir SSL Sertifika Sağlayıcısı

İnternet kullanıcıları web güvenliği konusunda giderek daha bilinçli hale geliyor ve SSL protokolüne geçmediyseniz, serp sıralamasında kaybolabilir ve ziyaretçi trafiğine veda edebilirsiniz. SSL sertifikası almak , SSL2BUY’dan bir korkulacak karmaşık ve aşırı pahalı bir süreç değildir.

SSL2BUY, ABD merkezli bir SSL lisanslama şirketidir. Güvenilir ve uygun fiyatlı web sitesi güvenlik hizmetleri sağlayarak 70’den fazla ülkede milyonlarca kişiye, işletmeye, devlet kurumuna ve hükümete hizmet vermektedir. SSL2BUY üzerinden SSL sertifikası satın alırken seçenekleri değerlendirmeye değer kılan avantajlara göz atmak istiyoruz.

SSL2BUY Özellikleri

SSL2BUY’un kapsamlı hizmetleri, web sitesi sahiplerinin sitelerinin güvenliğini sağlamasını ve interneti herkes için daha güvenli hale getirmesini kolaylaştırır. Müşterilerine ne gibi özellikler sunduğuna bir göz atalım;

İster bir SSL sertifikası ister başka bir varyasyon olsun, herhangi bir SSL sertifikası satın almak için doğru yer SSL2BUY’dur.

SSL2BUY İncelemesi: En Güvenilir SSL Sertifika Sağlayıcısı

24 Saat Müşteri Desteği

SSL sertifikası kurulumu, Play Store’dan bir uygulama indirmek kadar kolay değildir.yardıma ihtiyaç duyabileceğiniz teknik bir süreçtir profesyonellerden Bilet desteği, e-posta veya canlı sohbet 7/24 müşteri desteği . Bu nedenle hangi ürünün kullanılacağına, fiyatlandırmaya, yenilemelere vs. göre değişir. Her konuda destek alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar

SSL2BUY’u diğer şirketlerin önüne geçiren bir diğer özellik de son derece rekabetçi fiyatlandırma modelidir. Bazıları yüksek maliyet korkusuyla SSL sertifikası almakta tereddüt ederken, SSL2BUY’u ziyaret ettiğinizde ve bütçe dostu fiyatlarına göz attığınızda şok olabilirsiniz.birçok indirim, indirim kuponu kodu ve özel kampanyalar sunulmaktadır zamanlarda . Daha da iyisi, size bu benzersiz fırsatları sunarken sertifika kalitesinden ödün vermiyorlar.

Zengin

SSL2BUY , müşterilerin istedikleri SSL sertifikası düzeyine göre farklı ihtiyaçlarının olduğunun farkındadır. Örneğin, birden fazla alan adını ve alt alan adını kapsamak istiyorsanız, tüm alan ve alt alanlarınızı tek bir sertifika kullanarak güvence altına alacak “Wildcard SSL Sertifikası”nı seçebilirsiniz. web sitenizin ihtiyaçları SSL sertifika türü, müşteri desteği ile iletişime geçerek size yardımcı olacaklardır.

Para İadesi Garantisi

Eçok müşteri, ürün beklentilerinizi karşılayamazsa ne olacağı konusunda bir miktar belirsizlik veya bilinmeyenin korkusuyla karşı karşıyadır.SSL2BUY , sertifika satın aldıktan sonra sizi rahatlatır 30 günlük para iade garantisi .

Örneğin, basit bir alan doğrulama sertifikası satın aldıysanız ancak daha karmaşık genişletilmiş doğrulama sertifikasını bir hafta sonra almış olabileceğinizi düşünüyorsanız, ürünü satın aldıktan sonraki 30 gün içinde talep edilmesi halinde size parayı iade edebilirler. Bu nedenle, deneyimi beğenmezseniz paranızı geri alabileceğinizi bilerek ürünlere göz atabilir ve güvenle seçim yapabilirsiniz.

Popüler Sertifika Yetkilileri

gibi büyük sertifika yetkilileri için yetkili bir Sectigo, Thawte, GlobalSign, RapidSSL, AlphaSSL ve GeoTrust Bu önde gelen küresel şirketlerin SSL sertifikalarını satma konusundaki güveni, SSL2BUY’un kaliteden ödün verilmeyen son teknoloji ürünü bir pazar yeri olduğunun açık bir göstergesidir. Bu nedenle, çeşitli ürünleri değerlendirmek ve sizin için neyin işe yaradığını görmek için zaman ayırabilirsiniz.

SSL Sertifikası Türleri:

Temel olarak her tür işletme için yararlı olan üç tür SSL Sertifikası vardır, örneğin;

Alan Adı Doğrulama Sertifikaları (Domain)

Alan Adı Doğrulama Sertifikası, tek alan adınızı veri casusluk faaliyetlerinden koruduğu için çoğunlukla blogcular, SMBS tarafından kullanılır. SSL2BUY’dan yalnızca 8 $ karşılığında bir Positive SSL satın alabilir ve birkaç dakika içinde kurabilirsiniz. Doğrulama için gerekli yasal bir belge olmadığı için bir alan doğrulama sertifikasının alınması kolaydır. Tek bir e-posta doğrulaması gerekiyor ve müşteri sertifikayı alacak. Sertifika ayrıca 256 bit şifreleme ve 2048 bit CSR şifrelemesi sunmasına rağmen.

Kuruluş Doğrulama SSL Sertifikaları

OV sertifikaları, sahibinin ve işletmesinin yetkisini de teyit ettiği için daha güvenlidir. Sertifika yetkilisi, sertifikayı vermek için bir işletmenin operasyonel ve yasal varlığını kontrol eder. OV SSL sertifikaları, tek etki alanı, joker karakter SSL, çok etki alanı vb. olabilir.

Genişletilmiş Doğrulama SSL Sertifikaları

EV SSL sertifikaları, daha yüksek doğrulama sundukları için e-ticaret sitelerine tercih edilir. CA, işle ilgili belgeleri ve bir işletmenin yasal varlığını kontrol eder. EV SSL Sertifikasının katı bir işletme doğrulama süreci vardır ve işletmeyi doğrulamak birkaç gün sürer. Tarayıcıda HTTPS’yi ve güvenli bir asma kilidi etkinleştirir. Kullanıcılar, doğrulanmış işletme adlarını ve ayrıntılarını kontrol etmek için bir asma kilide tıklayabilir. SSL2BUY, Sectigo, Comodo, GlobalSign, DigiCert ve benzeri gibi farklı otoritelerden birçok EV Onaylı ürüne sahiptir.

Sonuç:

Son olarak, bir SSL sertifikası, bir web sitesinde HTTPS’yi etkinleştiren bit boyutunda bir dosyadır. HTTPS, internetin çalışmasını sağlayan bir protokol olan HTTP’nin güvenli sürümüdür.

Temel olarak, SSL sertifikası, web tarayıcısı ve istemci sunucusu arasındaki veri aktarımını güvence altına alarak çalışır. SSL sertifikası, düz verileri Anlamsızca’ya dönüştürür ve bir forma karıştırarak verileri yalıtır. Bu nedenle, verilerin kilidini açacak özel anahtara sahip olmayan herhangi bir üçüncü taraf veya hatta bir bilgisayar korsanı, verileri gerçek haliyle göremez. Ancak, bir web sitesi sahibiyseniz, bir SSL sertifikasına ihtiyacınız vardır. 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu