Spotify Uygun Premium Abonelik Test Ediyor!

Dünyanın en donanımlı ve kaliteli müzik platformlarından biri olan Spotify, 2 kişilik Premium abone test ediyor.

Spotify, iki kişilik indirimli aboneliği test ediyor. Premium Duo size ve bireysel Premium hesaplarla birlikte kullandığınız kişiye ayda Premium Duo size ve bireysel Premium hesaplarla birlikte yaşadığınız kişiye ayda $14 olacak, henüz Türkiye’de ne kadar olacak belli değil.

Hem sevdiğiniz parçalardan oluşan bir Duo Mix çalma listesi, hem de kaydedilmiş müzik kitaplığınızın tamamını paylaşma özelliği ve hesap ayarlarını yönetebileceğiniz bir Duo Hub’ı içeren benzersiz avantajlar var. Şu an için test  sürümü yayında henüz yayınlanmış değil. Şimdilik Kolombiya, Şili, Danimarka, İrlanda ve Polonya gibi ülkelerde sınırılıdır.

Spotify Uygun Premium Abonelik Test Ediyor! Mobil Uygulama Haberleri Sektörel Haberler

Spotify, aboneliğin yeni ve mevcut kullanıcılar tarafından kullanılabileceğini söylüyor  ve geçiş yaptığınızda tüm Premium Müziklerinizi ve çalma listelerinizi saklama imkanına sahipsiniz.

Bir Spotify sözcüsü, “Spotify’ın Premium deneyimini geliştirmek için sürekli olarak yeni yollar keşfetmekteyiz ve çok çabalıyoruz. Kullanıcı deneyimimizi geliştirmek için rutin olarak birkaç pilot program ve program yürütüyoruz ve bu da ürünümüzdeki daha geniş değişikliklerin yolunu açabilir veya sadece bize önemli bilgiler verebilir.” diyerek sözlerini tamamladı.

Tabii ki, zaten masaüstü veya mobil cihazlarda ortak çalma listelerinde başkalarıyla takım oluşturabilirsiniz. Ve eğer Spotify’ın algoritmik önerilerini görmezden gelirseniz, muhtemelen Duo Karışımını da kapatacaksınız. Gelecek yeni bilgileri sizlerle paylaşacağız takipte kalmaya devam edin. 

 


Etiketler

Hüseyin Ceylan

Yaşamını Kahramanmaraş’ta devam ettiren Ekonomi öğrencisi, dizi ve film meraklısı olan genç yazar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı