TeknoDiot
     
     
     

Spotify Uygun Premium Abonelik Test Ediyor!

Spotify Uygun Premium Abonelik Test Ediyor!

Dünyanın en donanımlı ve kaliteli müzik platformlarından biri olan Spotify, 2 kişilik Premium abone test ediyor.

Spotify, iki kişilik indirimli aboneliği test ediyor. Premium Duo size ve bireysel Premium hesaplarla birlikte kullandığınız kişiye ayda Premium Duo size ve bireysel Premium hesaplarla birlikte yaşadığınız kişiye ayda $14 olacak, henüz Türkiye’de ne kadar olacak belli değil.

Hem sevdiğiniz parçalardan oluşan bir Duo Mix çalma listesi, hem de kaydedilmiş müzik kitaplığınızın tamamını paylaşma özelliği ve hesap ayarlarını yönetebileceğiniz bir Duo Hub’ı içeren benzersiz avantajlar var. Şu an için test  sürümü yayında henüz yayınlanmış değil. Şimdilik Kolombiya, Şili, Danimarka, İrlanda ve Polonya gibi ülkelerde sınırılıdır.

Spotify Uygun Premium Abonelik Test Ediyor!

Spotify, aboneliğin yeni ve mevcut kullanıcılar tarafından kullanılabileceğini söylüyor  ve geçiş yaptığınızda tüm Premium Müziklerinizi ve çalma listelerinizi saklama imkanına sahipsiniz.

Bir Spotify sözcüsü, “Spotify’ın Premium deneyimini geliştirmek için sürekli olarak yeni yollar keşfetmekteyiz ve çok çabalıyoruz. Kullanıcı deneyimimizi geliştirmek için rutin olarak birkaç pilot program ve program yürütüyoruz ve bu da ürünümüzdeki daha geniş değişikliklerin yolunu açabilir veya sadece bize önemli bilgiler verebilir.” diyerek sözlerini tamamladı.

Tabii ki, zaten masaüstü veya mobil cihazlarda ortak çalma listelerinde başkalarıyla takım oluşturabilirsiniz. Ve eğer Spotify’ın algoritmik önerilerini görmezden gelirseniz, muhtemelen Duo Karışımını da kapatacaksınız. Gelecek yeni bilgileri sizlerle paylaşacağız takipte kalmaya devam edin. 

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Zula ve Galatasaray’dan Büyük İş Birliği

Buğra Noyan

Vaillant Servis İstanbul

Buğra Noyan

Spotify Apple’ı Şikayet Etti! Apple İddialara Yanıt Verdi

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.