Tiktok Takipçi Satın Al

Spotify Premium İptal Etme Nasıl Yapılır?

Bu makalemizde sizlere Spotify’da premium üyeliği iptal etmenin yolunu detaylı olarak anlattık. Detaylar makalemizde…

Spotify premium iptal etme işlemi, Spotify uygulamasında premium yani ücretli olarak hizmet alan kişiler tarafından yapılmaktadır. Spotify, yerli ve yabancı olmak üzere tüm müzik türlerini kesintisiz olarak, internet üzerinden dinlemek isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Bu uygulama, kullanıcıları ilk olarak deneme sürümü ile ücretsiz olarak hizmet vermektedir fakat deneme süresi sonunda premium üyeliğe geçilmeden daha iyi ve daha geniş bir hizmet alınamamaktadır. Dolayısı ile kesintisiz ve ayrıcalıklı olarak müzik dinlemek isteyen kişiler için premium üyelik zorunludur. Premium üyeliğe geçildikten sonra uygulamadan hizmet almamak ve üyelikten çıkmak da mümkündür.


Spotify’ın premium üyeliğinden çıkılması hizmetin bir daha kullanılamayacağı anlamına gelmemektedir. Premium üyelikten vazgeçen kişiler uygulamayı sıradan bir kullanıcı olarak, sınırlı bir şekilde kullanmaya devam etme şansına sahiptir.

Spotify Premium İptal Etme Nasıl Yapılır?

Spotify Web Sitesinden Premium Üyelik İptal Etme

Spotify premium üyesi olduktan sonra Spotify premium iptal etme işlemleri, uygulamanın yüklü olduğu mobil cihaz üzerinden değil; Spotify’ın internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Bunun için üye kişilerin öncelikle Spotify.com adresine tıklayarak hesaplarına giriş yapmaları gerekmektedir.

Spotify hesabına erişim sağlayan kişiler, sağ üst bölümde bulunan kullanıcı isimlerine tıklamalı ve ekrana gelen menüden ‘Hesap’ seçeneğine tıklamalıdır. Sol kısımda açılan menüden de kullanıcılar, ‘Üyelik’ butonuna tıklamalı ve ‘İptal Et veya Değiştir’i seçmelidir. Ekrana gelecek olan yeni sayfadan da ‘Premium’ıu İptal Et’ seçeneği tercih edilmelidir. Bu seçeneğin onaylanması ile premium üyeliğin sonuna gelinmektedir.

Spotify, kullanıcılarına zengin müzik çeşitliliği ile hizmet sunan bir uygulamadır. Bu uygulamanın öğrenciler için de premium üyeliği de bulunmaktadır ve bu hizmette daha düşük ücret alınmaktadır. Ücretinden dolayı Spotify üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız ve öğrenci iseniz; öğrenci premium üyeliğine geçerek daha düşük ücret ödeyebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu