Tiktok Takipçi Satın Al

Spotify Abonelik Fiyatlarına Zam Geliyor Olabilir

Spotify abonelik ücretlerine zaman yapacağını ve yeni abonelik planları ortaya çıktı

Dünyada ve ülkemizde en popüler müzik platformlarının başında gelen Spotify’a kullanıcılarına üzecek bir iddia ortaya atıldı. Atılan iddiaya göre Spotify aboneleri ücretlerine tekrardan zam geleceği belirtildi. Spotify tarafından resmi bir açıklama daha yapılmadı.

Resmi bir açıklama henüz yapılmadığından ülkemizde fiyatların durumlarının ne olacağı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor. Böyle bir iddia ortaya atıldığına göre zam gelmesini bekliyoruz.

Beş Bölgeye Zam Geleceği İddia Edildi


Spotify Abonelik Fiyatlarına Zam Geliyor Olabilir

Açıklanan iddiaya göre 5 bölgeye 1 veya 2 dolarlık zamların gelmesi bekleniyor. Bu bölgeler arasında Avustralya, Pakistan ve Birleşik Krallık yer alıyor. Belirtilen zamların Nisan ayının sonuna kadar geleceği belirtiliyor. Bu ülkelere zam gelmesiyle birlikte ülkemize de zam gelmesinin muhtemel olduğunu düşünüyoruz.

İddia da belirtilen abonelik planları hakkında da şu bilgiler paylaşıldı. Mevcut planların haricinde yeni bir plan geleceğini ve bu plan içinde müzik, popcast erişimi olacağı fakat sesli kitaplara erişimin olmayacağı belirtiliyor. Bu planların dışında yeni planlarında olduğunu fakat netlik olmadığı belirtiliyor. Yine iddiada bulunanlar gelecek planların bazılarında ses kalitesine göre planlar olacağı söyleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu