Spider-Man Hayranları Sony Ofisini Basmayı Planlıyor - TeknoDiot.com

Spider-Man Hayranları Sony Ofisini Basmayı Planlıyor

Abone Ol 

Spider-Man, Marvel Sinematik Evreni’nden ayrılmış durumda. Spider-Man hayranları Sony ofisini basmaya hazırlanıyor!

takipçi satın al
takipçi satın al

Disney, Marvel’ı satın aldıktan sonra güzel işlere imza attı ve atmaya da devam ediyor. Sony ve Disney’in Spider-Man’i Marvel’a getirmek için birlikte çalışacakları açıklandığında, bu büyük bir şeydi.

Sony geçmişte birkaç Spider-Man filmi denedi, ancak diğer Marvel filmlerinden ayrı olduğu için bir şeylerin doğru olmadığını her zaman hissetti.

Ortaklık, Spider-Man: Far From Home ile 1 milyar doların üzerinde para kazandığı için iki başarılı filmi hazırladı. Bu ortaklık Sony ve Disney arasındaki görüşmeler Spider-Man sonuçlanan bozuldu sona, gelmiş görünüyor.

Spider-Man Hayranları Sony Ofisini Basmayı Planlıyor

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, pek çok Spider-Man fanı bu haberden pek memnun değildi ve Facebook’ta yayınlanan bir etkinlik yayınına göre, bazı Spider-Man hayranı, olayları protesto etmek için Kaliforniya’daki Sony ofislerini “basmayı” planladıkları etkinliğe kurmuş gibi görünüyor. Spider-Man hayranları 19 Ekim 2019 tarihinde Sony ofislerine baskın yapacaklar.

Bu baskının ne kadar ciddi olduğundan emin değiliz. Hatırlarsanız 51. bölge içinde baskın yapmak için benzer bir plan yapılmıştı. Spider-Man’in Marvel’dan çıkarılmasının bitmiş bir anlaşma olup olmadığından emin değiliz. Belki Sony ve Disney aralarındaki bu Spider-Man anlaşmazlığı sona erip anlaşma devam edebilir.

Göz atın:   Netflix Yeni Belgeseli "Dünya'da Gece'nin Fragmanını Paylaştı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu