Spider-Man Hayranları Sony Ofisini Basmayı Planlıyor - TeknoDiot.com

Spider-Man Hayranları Sony Ofisini Basmayı Planlıyor

Abone Ol 

Spider-Man, Marvel Sinematik Evreni’nden ayrılmış durumda. Spider-Man hayranları Sony ofisini basmaya hazırlanıyor!

Disney, Marvel’ı satın aldıktan sonra güzel işlere imza attı ve atmaya da devam ediyor. Sony ve Disney’in Spider-Man’i Marvel’a getirmek için birlikte çalışacakları açıklandığında, bu büyük bir şeydi.

Sony geçmişte birkaç Spider-Man filmi denedi, ancak diğer Marvel filmlerinden ayrı olduğu için bir şeylerin doğru olmadığını her zaman hissetti.

Ortaklık, Spider-Man: Far From Home ile 1 milyar doların üzerinde para kazandığı için iki başarılı filmi hazırladı. Bu ortaklık Sony ve Disney arasındaki görüşmeler Spider-Man sonuçlanan bozuldu sona, gelmiş görünüyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Spider-Man Hayranları Sony Ofisini Basmayı Planlıyor

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, pek çok Spider-Man fanı bu haberden pek memnun değildi ve Facebook’ta yayınlanan bir etkinlik yayınına göre, bazı Spider-Man hayranı, olayları protesto etmek için Kaliforniya’daki Sony ofislerini “basmayı” planladıkları etkinliğe kurmuş gibi görünüyor. Spider-Man hayranları 19 Ekim 2019 tarihinde Sony ofislerine baskın yapacaklar.

Bu baskının ne kadar ciddi olduğundan emin değiliz. Hatırlarsanız 51. bölge içinde baskın yapmak için benzer bir plan yapılmıştı. Spider-Man’in Marvel’dan çıkarılmasının bitmiş bir anlaşma olup olmadığından emin değiliz. Belki Sony ve Disney aralarındaki bu Spider-Man anlaşmazlığı sona erip anlaşma devam edebilir.

Göz atın:   Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (21 Şubat 2020)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.



Başa dön tuşu