Tiktok Takipçi Satın Al

Sony’nin Xperia 1 VI modelinden Yeni Sızıntılar

Sony’nin Xperia 1 VI modeli 17 Mayıs’ta resmi olarak tanıtılacak ve bu tarihe yaklaştıkça telefon hakkında sızıntılar da artmaya başladı. Henüz bir gün önce telefonun kamera adasının sızdırılması, Xperia 1 V’ye kıyasla daha büyük kamera modüllerine işaret ediyor ve bu da daha önceki bir söylentiyi doğrudan çürütüyor.

Şimdiye kadar sızıntılar genellikle telefondaki 4K ekranın kaldırılacağı ve biraz daha yaygın bir ekran oranına sahip olacağı konusunda birleşiyor. Ancak bugüne kadar fiyatla ilgili herhangi bir bilgi verilmedi. Ancak bugün, bu konuda da bir fikrimiz var. Tayvan’da telefonun fiyatının selefinden biraz daha ucuz olacağı iddia ediliyor; TWD 39,900 ($1,224 veya €1,143) yerine TWD 41,990 ($1,288 veya €1,204).


Bu, kesinlikle büyük bir fiyat indirimi değil ve bu sızıntının doğru olduğunu ve Xperia 1 VI’ın fiyatının Tayvan’da gerçekten bu olacağını varsayarsak, benzer küçük fiyat kesintilerinin başka yerlerde de görüleceğini söylemek zor – bu durum yalnızca Tayvan’a özgü bir durum olabilir. Öte yandan, fiyatın geçen yıl Xperia 1 V için olduğundan daha da yükseğe çıkmadığı söylentilerini görmek sevindirici.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu