Sony, Yeni Xperia Akıllı Telefonları MWC 2020’de Tanıtacak

Hepimiz biliyoruz ki Sony, Xperia akıllı telefonlarından en iyi şekilde yararlanamıyor. Sony, yeni Xperia akıllı telefon modellerini MWC 2020’de tanıtacak.

Bununla birlikte, akıllı telefon dizisi hala sadece yıllık duyurular için yeterli. Şirket, Xperia 2020 akıllı telefonlarla düşük bir profil tutuyor, ancak sonunda sessizliği bozdu.

24 Şubat’ta Xperia akıllı telefonları için bir sonraki büyük şeyin, şirketin yeni akıllı telefonlarının MWC 2020’de ortaya çıkacağını bileceğiz.

Sızdırılan basın davetine göre, Japon firması Sony, yeni telefonlarını 24 Şubat’ta duyuracak ve bir de canlı yayın olacak. Son raporlara göre, yeni Xperia amiral gemisi telefonu Xperia 5 Plus olarak adlandırılacak ve Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisinden gücünü alacak.

Xperia 5 Plus tanıtılacak

Sony, Yeni Xperia Akıllı Telefonları MWC 2020'de Tanıtacak

Şirket ayrıca Snapdragon 765 platformu üzerine inşa edilmiş yeni bir orta sınıf akıllı telefon çıkarmayı planlıyor. Geçen ay, bir Xperia 3 hakkında söylentiler ortaya çıktı, ancak yeterli kanıt yok. Şimdilik bildiğimiz tek şey, Sony’nin önümüzdeki ay piyasaya sürülecek en az iki akıllı telefonu olması. Şirket akıllı telefon serisini basitleştiriyor, bu yüzden sadece amiral gemisi ve orta sınıf bir teklif sunmak mantıklı.

Bu yıl, yeni PlayStation 5 oyun platformunun piyasaya sürülmesi ile Sony için özellikle önemlidir. Kameralarla birlikte, oyun bölümü şu anda en başarılı Sony’nin bölümlerinden biridir. Geçen yıldan bu yana, şirket mobil bölümünü yeniden düzenlemeye çalışıyor.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!