Tiktok Takipçi Satın Al

Sony Xperia 10, Xperia 10 Plus Özellikleri ve Görselleri

Sony yeni bir telefon duyurduğundan bu yana altı aydan fazla zaman geçti. Sony, orta seviye telefonlar için bile, 21: 9 ekran oranını tercih edecek gibi görünüyor.

Sony Xperia 10 ve Xperia 10 Plus modelleri kendilerini göstermeye başladılar. Sony Xperia 10 ve Xperia 10 Plus teknik özellikleri ve basın görselleri sızdırıldı. Sony Xperia 10 ve Xperia 10 Plus, ön kısmında ultra yüksek ekranlara sahiptir, ancak tamamen çerçevesiz bir tasarıma olmadığını görsellerde görebilmemiz mümkün. Alt kısımı bulunmamakla birlikte, öne bakan kamera, bir kulaklık ve diğer gerekli sensörleri barındıran üstte kocaman bir alın vardır. Bu Sony’nin klasikleşen kaba görüntüsünü tekrar hatırlatmakta.


Arkada, her iki telefonun da her birinde çift LED flaş bulunan çift kamera yer almakta. Kamera düzeneği, telefonun gövdesinden çıkıntılı görünüyor. Bu arada Xperia 10 ve Xperia 10 Plus’ta NFC de var. Sony ve Xperia markalarının yanı sıra, bu telefonların arkasında not edilecek önemli bir şey yok gibi görünüyor.

Sony Xperia 10, Xperia 10 Plus Özellikleri ve Görselleri

Peki parmak izi okuyucusu nerede? Yan, güç düğmesi ve ses tuşları arasına monte edildiğini söyleyelim. Solda, bir SIM ve hafıza kartı yuvası var. Alt kısımda, bir hoparlör, bir USB Tip-C portu ve bir mikrofon mevcut. En üstte 3.5mm kulaklık girişi yer alıyor. 2019 cihazlarında yavaş yavaş kulaklık girişini görmemeye başlayacağımızı biliyoruz ancak Sony aynı Samsung gibi bu işi biraz yavaştan alıyor ve yeni cihazlarında da 3.5mm kulaklık girişine yer veriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu