Sony Xperia 1.1 Kamera Ayrıntısı Gözlerden Kaçmadı! - TeknoDiot.com

Sony Xperia 1.1 Kamera Ayrıntısı Gözlerden Kaçmadı!

Abone Ol 

Sony, önümüzdeki ay 2020 amiral gemisini tanıtması beklenen MWC’de bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Xperia 1.1 olarak da adlandırılan Xperia 5 Plus olduğu söyleniyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Sony, yaklaşan akıllı telefonu hakkında herhangi bir ayrıntı açıklamasa da, Xperia 5 Plus’ın renderleri bu ayın başlarında ortaya çıktı ve çift ön hoparlörleri ve arkadaki beş kamerayı ortaya çıkardı.

En son ortaya çıkan bilgilere inanılacaksa, bu kurulum 64MP birim, periskop ünitesi ve iki 12MP modül (biri büyük 1 / 1.5 “sensör ve ultra geniş bir üniteye sahip) bulundurmaktadır ve bu kameralara katılır.

Sony Xperia 1.1 Kamera Ayrıntısı Gözlerden Kaçmadı!

Sızan Sony Xperia 5 Plus / 1.1 Render Görüntüsü

Periskop ünitesi 5x kadar yakınlaştırma yapmadan önce 64MP modülünün daha kısa telefoto mesafeleri için kullanılacağını varsayıyoruz.

Sony Xperia 1.1 Kamera Ayrıntısı Gözlerden Kaçmadı!

Xperia 1.1‘in bir Snapdragon 865 mobil işlemciye sahip olduğu ve 5G bağlantısını desteklediği söylentileri var. Xperia 1.1 hakkında ayrıntılar şu anda sınırlı ancak Sony’nin MWC etkinliğine yaklaştıkça muhtemelen daha fazla şey duyacağız.

Göz atın:   Xiaomi Mi A2 Lite İçin Android 10 Güncellemesi Başladı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu