Tiktok Takipçi Satın Al

Sony, Yeni Kablosuz Kulaklığını Tanıttı

Sony WF-SP800N’in geliştirilmiş sağlamlığı, suya/toza dayanıklılığı ve uzun pil ömrü sayesinde, gündelik hayatta müzikten aldığınız keyif, spor yaparken bile katlanarak büyüyor.

En sevdiğiniz parçaların tadını çıkarırken bir yandan da etrafınızda olan bitenleri duyabilmeniz için WF-SP800N’da Ortam Sesi Modu ve dijital gürültü engelleme özelliği bulunuyor.


WF-SP800N’in sağladığı akıllı dinleme olanağı ile müziğe dilediğiniz gibi dalıp gitmek mümkün. Sony, hareketli bir yaşam tarzına zahmetsizce ve en kusursuz şekilde uyum sağlayan tamamen kablosuz WF-SP800N kulaklıklarını kamuoyuna tanıttı. Kısa bir süre önce WF-XB700’i de piyasaya sunan Sony, böylece tamamen kablosuz kulaklık serisini daha da güçlendirmiş oldu.

WF-SP800N ile müziğe evet, ter damlacıklarına hayır deyin

WF-SP800N’in IP55 sınıfı koruma ile hareketli bir yaşam tarzı için tasarlanmış olması sayesinde su damlaları, ter ya da toz, kulaklıklarınızı da antrenmanınızı durduramıyor. Hatta zorlu bir antrenman seansı sonrasında isterseniz kulaklıklarınızı yıkayabilirsiniz bile.

Yumuşak yastıklı kavis destekleyici ve üç boyutlu kıvrımlı tasarım, kulaklıkların kulağa tam ve rahat oturmasını sağlıyor. İster trene yetişmek için ister koşu bandında koşuyor olun, bu kulaklıklar yerinden kımıldamıyor.

Ayrıca sınırlı pil ömrü yüzünden hız kesmeniz de gerekmiyor. Küçük şarj kutusu, WF-SP800N’inizi korumakla kalmıyor, aynı zamanda bir yerden bir yere giderken kulaklıklarınızı şarj edebilmenizi sağlıyor. Bir tam şarj gücünü içinde barındıran kutu, gürültü engelleme açıkken 18, kapalıyken 26 saat boyunca müziğin tadını çıkarmanıza olanak veriyor[ii]. Eğer aceleniz varsa, 10 dakikalık hızlı şarj ile 60 dakika boyunca müziğinizi dinleyebilirsiniz. Ödüllü WF-1000XM3 tamamen kablosuz kulaklıktan ödünç alınan Bluetooth® çipi ve optimize edilmiş anten tasarımı sayesinde kulaklıklar, kesintisiz bağlantı ile olağanüstü bir dinleme deneyimini mümkün kılıyor.

Sony, Yeni Kablosuz Kulaklığını Tanıttı

Ritmi yukarı taşıyın

WF-SP800N’in sokakta ya da spor salonunda dikkat dağıtıcı sesleri önlemek üzere geliştirilmiş en son gürültü engelleme teknolojisi sayesinde müziğin ritmiyle baş başa kalabilirsiniz.

EXTRA BASS™ özelliğinin performansınızı artırmaya yardımcı olması için müziğin ritmine odaklanın. Kulaklıkların işinizi ya da antrenmanınızı tam gaz sürdürebilmeniz için ihtiyacınız olan gücü ve güçlü, vurucu, en yalın sesi sunmasına izin verin. Ücretsiz “Sony | Headphones Connect” rehber uygulaması ile ses deneyiminizi kendi zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Uygulamadaki ekolayzer özelliği, ses seviyesini müziğinize ya da aktivitenize göre kişiselleştirmenize olanak sağlar. Dilerseniz işe giderken yolculuğunuzda rahatlatıcı bir dinleme deneyimi yaşayabilir ya da antrenmanınızda size güç verecek vurucu baslar yaratabilirsiniz. Olasılıklar sınırsız.

WF-SP800N, 360 Reality Audio sayesinde anlaşmalı bir müzik akışı hizmeti uygulamasının yüklü olduğu Android akıllı telefon/iPhone ile birleştiğinde, nesne temelli uzamsal ses teknolojisi ile üç boyutlu ses deneyiminin tadını çıkarma olanağı sunuyor. 360 Reality Audio dinleme deneyimi, sizi sanki en sevdiğiniz sanatçının tam karşısındaymışsınız gibi müziğin içine alıyor. Dinleyiciler, WF-SP800N kulaklıklar ve “Sony | Headphones Connect” uygulaması ile her bir tekil dinleyici için kusursuz şekilde optimize edilmiş bir kişiselleştirilmiş üç boyutlu müzik alanının keyfine varabiliyor.

Sony, Yeni Kablosuz Kulaklığını Tanıttı

Akıllı dinleme

WF-SP800N’deki Ortam Sesi Modu, hangi seslerin duyulabileceğini kontrol etmenize olanak veriyor. Ortam sesi ayarlarını aynı zamanda “Sony | Headphones Connect” rehber uygulamasını kullanarak tercihlerinize göre 0-20 seviyesi arasında kişiselleştirebilirsiniz.

WF-SP800N, otomatik olarak ne yaptığınızı ve nerede olduğunuzu[iv] tespit eden ve ortam sesi ayarlarını çevrenize uyumlu olacak şekilde düzenleyen Gelişmiş Uyarlanabilir Ses kontrolü özelliğine de sahip. Hatta ayarları “Sony | Headphones Connect” aplikasyonunu kullanarak istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Dışarıda koşarken ortam sesinin duyulmasına izin verebilir, ofisteyken istenmeyen gürültüleri azaltabilir ve spor salonunda basınızı yükseltebilirsiniz.

Kontrol parmaklarınızın ucunda

Akıllı kontrol teknolojisi, yalnızca parmağınızı sağ kulaklığın üzerine koyarak müziği çalmanıza, durdurmanıza, parça atlatmanıza ve ses düzeyini ayarlamanıza olanak verir. Parmağınızı sol kulaklığın üzerine koyarak etrafınızdaki sesleri duyabilmek için müziği kapatabilirsiniz. Hızlı dikkat özelliği sesi anında kısar ve ortam sesini duymanıza izin verir. Kulaklıklarınızı çıkarmadan karşınızdaki kişiyle hemen sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Akıllı özellikleri kullanın ve gününüzü Google Asistan ve Amazon Alexa[v] ile yönetin. Bu sayede eğlencenin tadını çıkarabilir, arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir, bilgi alabilir, müziği ve bildirimleri dinleyebilir, hatırlatma ayarlayabilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

Sony, Yeni Kablosuz Kulaklığını Tanıttı

Kulaklıklarınızı çıkardığınızı otomatik olarak tespit eden takma tespit özelliği sayesinde tek bir notayı bile kaçırmayın. Kulaklıklarınızdan birini çıkardığınızda müziğiniz duraklatılacak ve yeniden kulağınıza taktığınızda otomatik olarak kaldığı yerden devam edecektir.

Eller serbest görüşme yaparken ya da müzik dinlerken tercih ettiğiniz dinleme tarzını belirleyin. İster kulaklık başlıklarının ikisini birden takarak müziğin tadını çıkarın ya da görüşme yapın isterseniz de diğeri şarjda olsa bile tek bir kulaklık başlığını kullanın.

WF-SP800N model kulaklık Temmuz 2020’den itibaren siyah, beyaz ve mavi renk seçenekleriyle satışa sunulacak. 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu