Tiktok Takipçi Satın Al

Sniper Elite 5 Duyuruldu

Firma, Sniper Elite 5’in geliştirilmekte olduğunu onaylamakla kalmadı, aynı zamanda Sniper Elite V2’nin yenilenmiş bir versiyonunu ve VR cihazları için bağımsız bir Sniper Elite’i duyurdu.

kinci Dünya Savaşı yıllarında geçen ve bir keskinci nişancının rolüne büründüğümüz Sniper Elite serileri, Rebellion için hayli bereketli oldu denebilir. Toplamda 20 milyon satışı geçen seride dört oyun bulunuyor. Rebellion bir açıklamayla serinin beşinci oyunu üzerinde çalıştıklarını resmen duyurdu.


Sniper Elite 5 de büyük ihtimalle diğer oyunlar gibi İkinci Dünya Savaşı yıllarında geçecektir. Ancak oyun hakkında henüz pek fazla bilgi verilmiyor. Yapım aşamasının ilk evrelerinde olduğu söylenen oyun, tahminen 2021 yılı başlarında çıkmaya hazır olacak. Ayrıca yapımcı firma Rebellion sadece Sniper Elite 5 üzerinde çalışmıyor, duyuruda 3 yeni projenin daha varlığını açıkladılar. Bunlardan ilki, Sniper Elite serilerinin başarı hikayesini başlatan ikinci oyunun, yeniden yapılmış sürümü olan Sniper Elite V2 Remastered olacak. Grafikleri tamamen yenilenen oyun, 2019 içinde PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları üzerinde piyasaya sürülecek.

Sniper Elite 5 Duyuruldu

Sniper Elite V2 Remastered, 4K ve HDR desteğinin yanı sıra gelişmiş grafiklere de sahip olacak. Ayrıca, yeni fotoğraf modu ile sinsi kötülüklerin fotoğraflarını çekebilir, yeni oynanabilir karakterlerin kontrolünü ele geçirebilir ve 16 oyunculu çok oyunculu ile dalga geçebilirsiniz. Orijinal belgeye sahipseniz, yükseltme için de indirim alırsınız.

Paylaşılan son proje ise Sony Playstation VR kullanıcılarını sevindirecek bir çalışma. İngiltere merkezli Just Add Water stüdyosu ile işbirliği yapan Rebellion, Playstation VR sanal gerçeklik gözlüğünde oynanabilecek yeni bir Sniper Elite oyunu geliştiriyor. Bu oyunun da 2019 içinde piyasaya çıkmaya hazır olacağı tahmin ediliyor.

Aşağıda Rebellion CEO’su Jason Kingsley tarafından bu projelerin açıklandığı duyuru videosunu izleyebilirsiniz. Daha aşağıda ise Sniper Elite V2 Remastered ve Sniper Elite 3 Ultimate Edition resmi tanıtım videolarını izleyebilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu