TeknoDiot.com
 
 
Image default
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » Snapdragon 855’li Redmi Note 7 Pro Geliyor

Snapdragon 855’li Redmi Note 7 Pro Geliyor


Snapdragon 855 işlemcisi Redmi Note 7 Pro modelinde yerini alacak.

Snapdragon 855 işlemcisi Xiaomi Mi 9 ve Mi 9 Explorer Edition’a güç verecek ve bir sonraki Black Shark oyun telefonunda da yer alacak. Xiaomi Mi Mix 4’ü ve Pocophone F1’in rakibi olacak. Xiaomi’nin başkan yardımcısı ve Redmi bölüm başkanı bugün de Redmi telefonunda görüneceğini doğruladı.

Bu yılın başlarında, Luomi, Xiaomi bağımsız bir marka olmaya karar verdiğinde Redmi’nin başına getirildi. Redmi ve Redmi Note 7 Pro’yu yakında duyurması bekleniyor. Bir Weibo yayınında, bir Redmi telefonunun Qualcomm’un en üst seviye Snapdragon 855 işlemci ile geleceğini doğrulandı.

Snapdragon 855'li Redmi Note 7 Pro Geliyor

Redmi markası altında başlatılan telefonların giriş seviyesi kategorisine girdiği için orta sınıf kategorilerine girdiği bilinen Redmi serisinin bundan sonra nasıl görüntüleneceğini tamamen değiştiriyor. Artık marka, amiral gemisi telefonlarda bulunan aynı yonga setleri ile de çalışan telefonları daha uygun bir fiyatla yapacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Casper’ın Yeni Amiral Gemisi: Casper VIA A4

Buğra Noyan

Huawei, Nova 5T İçin Android 10 Güncellemesini Yayınladı

Buğra Noyan

Google’dan Nusret’li Pixel 2 Reklamı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.