TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Bilgisayar Haberleri » SMART Modular, N200 Yeni SATA Flash Serisini Duyurdu

SMART Modular, N200 Yeni SATA Flash Serisini Duyurdu

SMART Modular, N200 Yeni SATA Flash Serisini Duyurdu

Özel bellek, depolama ve bellek modülleri, Flash bellek kartları ve diğer depolama ürünleri de dahil olmak üzere hibrit çözümlerde lider olan SMART Modular Technologies, bugün N200 serisi SATA ürünlerini tanıttı.

SMART Modular, N200 Yeni SATA Flash ailesini duyurdu. Maksimum hızı ve düşük güç tüketimi ile N200 ailesi, NAS / SAN depolama sistemleri, x86 sunucu depolama cihazları, dağıtılmış ölçeklendirme sunucuları, telekom ve ağ yönlendiricileri ve anahtarları, endüstriyel kontrol, yazıcılar ve daha fazlası için ideal bir ekonomik seçenektir.

Üçlü Seviye Hücre (TLC) 3D NAND teknolojisi ile inşa edilmiş, yeni N200 SATA ürünleri, mSATA (MO-300), M.2 2242 ve 2280, Slim SATA (MO-297) ve çıkarılabilir 2,5 “katı hal sürücü form faktörleri, ekonomik, endüstriyel sınıf uçucu olmayan belleğin gömülü hesaplama uygulamalarına getirdiği avantajları sunar.

SMART Modular N200 Yeni SATA Flash Neler Sunuyor?

N200 ürünleri, daha düşük sürücü kapasitesi gerektiren uygulamalar için uygun olan mükemmel bir okuma / yazma performansı sunar ve önyükleme kodu ve işletim sistemi (OS) kod depolaması için sürücüyü kullanmakta.

SMART Modular, N200 Yeni SATA Flash Serisini Duyurdu

Daha yüksek kapasiteli diskler, x86 sunucu depolama cihazları, telekomünikasyon ve ağ yönlendiricileri ve anahtarları, Gelişmiş Telekomünikasyon Bilgi İşlem Mimarisi (ATCA) bilgisayar bıçakları, savunma için tek kartlı bilgisayarlar, oyun, endüstriyel kontrol uygulamaları ve yazıcılar gibi işlem yoğun uygulamalar için mükemmel bir seçim olarak görülmektedir.  N200 SATA ürünleri, form faktörüne bağlı olarak 32GB ile 1TB arasında değişen kapasitelerde sunulmaktadır ve tümü endüstriyel ve ticari sıcaklıklar.

SMART Modular Technologies Flash Ürün Direktörü Victor Tsai, “SMART’ın, SATA ürünlerinde hem ekonomik hem de performans gereksinimlerini müşterilerimiz için karşılayabilecek son derece rekabetçi bir SSD ürün ailesi ile ortaya çıktığını düşünüyoruz. Mevcut ve yeni müşterilerimizin talep ettiği yeni Flash ürünlerinin sağlam bir yol haritası olarak gördüğümüz ürünler. ”

Diğer N200 özellikleri arasında üstün statik ve dinamik aşınma dengeleme, gelişmiş hata tespiti ve üstün veri güvenilirliği, kendini izleme analizi ve raporlama teknolojisi için düzeltme devreleri bulunuyor. N200 ayrıca daha büyük bir maksimum aktarım boyutuna sahip 48bit LBA’yı de desteklemekte. SMART’ın tam N200 SATA ürün serisi hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


A101 Dur Durak Bilmiyor! (Adeta Teknoloji Şöleni)

Hüseyin Ceylan

Kingston’dan Yeni Nesil NVMe PCIe SSD: KC2000

Uğur Aydemir

Apple, Intel’i Bıraktı: Kendi İşlemcisi Apple Silicon’u Tanıttı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.