Tiktok Takipçi Satın Al

Skype Güncellemesi Tatiller İçin Zamanında Yeni Özellikler Sunuyor

Skype'ta yılın en güzel zamanı.

Skype bir tatil güncellemesi alıyor, yeni bir sürüme geçiyor ve Together Modu ve Büyük Izgara Modu gibi yararlı görüntülü arama özellikleri sunuyor.

Güncellemeler, tatil dönemi için tam zamanında gelir ve çoğu kişi için normalden daha fazla görüntülü görüşme ve sosyal mesafeyi içerecek.

Skype 8.67 Güncellemesinde neler var?


Skype’ın en son sürümü birkaç yeni özellik sunar ve standart hata düzeltmeleri ve kararlılık iyileştirmeleri dizisi ile birlikte gelir.

Birlikte Modu , tüm arayanlarınızı tek bir temalı odaya koymanıza olanak tanır. Microsoft Teams’de zaten benzer bir özellik var, ancak Birlikte Mod artık Skype’a geçiş yapıyor.

Artık herkes tanıdık görüntülü görüşme ızgarası görünümünde arkadaşlarını, ailesini ve iş arkadaşlarını görmeye alışmıştır. Birlikte Modu temel bir güncellemedir, ancak en azından başka bir görüntülü görüşme düşüncesi korkutucu olmayacak şekilde işleri yeterince değiştirmeye çalışır.

Birlikte Modu, yüzünüzü ve omuzlarınızı bölümlere ayırmak ve sizi yeni bir ortama temiz bir şekilde yapıştırmak için AI teknolojisini kullanır. Yılın zamanı göz önüne alındığında, oda temalarının çoğu tatil dönemine odaklanır.

Birlikte Mod ile birlikte, Skype kullanıcıları Geniş Izgara Modunu değiştirebilir ve ekranınıza her zamankinden daha fazla kişiyi sığdırmanıza olanak tanır. Yine, diğer görüntülü arama araçlarının da benzer bir seçeneği var, bu nedenle Microsoft’un tatil döneminden önce büyük grupları güncelleyip barındırdığını görmek güzel.

Skype Güncellemesi Tatiller İçin Zamanında Yeni Özellikler Sunuyor

Ayrıca, bazıları MS Paint’in eski sürümlerinden ilham alan bazı yeni tatil odaklı arka plan efektleri bulacaksınız. Microsoft, bu yılki çirkin süveter için de benzer bir stil seçti. Android için Skype ayrıca birkaç güncelleme de alır.

Artık, kişilerinizden devam eden Skype aramanıza, hatta Skype yüklüyse telefon numaralarını kullanarak birini ekleyebilirsiniz. Güncellenen Android için Skype ayrıca Sohbet Balonları, Öncelikli Konuşmalar ve Konuşma Alanı için destek ekler.

Amazon Kindle Fire cihazlarında Android için Skype da sevinebilir. Amazon Kindle Fire, tüm bu güncellemeleri ve daha fazlasını tanıtan tamamen yeni bir Skype sürümünü alıyor.

Kindle Fire kullanıcıları, daha önce Skype’ın çok daha eski bir sürümünde sıkışıp kalmışlardı ve geçtiğimiz yıl boyunca sunulan özellik güncellemelerinin çoğundan yoksundu.

  • Skype artık Mac’lerin otomatik uyku moduna geçmesini engellemeyecek
  • Videolar artık ilk karede duraklamayacak ve kalıcı olarak donmayacak
  • Mesaj yazarken videolar artık kırılmayacak ve donmayacak
  • Windows sunucusunda Skype kullanırken bir JavaScript hatası çözüldü

Skype 8.67 güncellemesi artık her platformda yayında. Güncellemeyi yükleyin ve güncellemeyi yüklemek ve yeni özellikleri kullanmaya başlamak için Skype’ı yeniden başlatın.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu