Shopify Nedir? - TeknoDiot.com

Shopify Nedir?

Abone Ol 

Shopify herhangi bir program bilgisine sahip olmayan ya da herhangi bir deneyim yaşamamış kişilerin e-ticaret yapmasına aracı olan bir sistemdir.

Kanada merkezli olarak tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hizmetler sunan sistem, tek bir merkez ile e-ticaret mağazalarının kurulmasına olanak tanımaktadır. Peki Shopify nedir?

Herhangi bir program ya da e-ticaret bilgisine sahip olmayan kişiler, bu sistem üzerinden kolaylıkla faaliyetlerini yürütebilmekte ve e-ticarette kazanım elde edebilmektedir.

İnternet üzerinden satış yaparak kazanç elde etmek isteyen kişilerin yoğun olarak yararlandığı bu sistem genel olarak beklentileri karşılayan özelliklere sahiptir.

Özellikle e-ticaret yazılımları hakkında herhangi bir yetkinlik gerektiremeden kullanılabilen Shopify, sağladığı kaliteli hizmet ve yüksek performans ile adından söz ettirmektedir.

Shopify Nedir?

Shopify Avantajları

Shopify sisteminin en büyük avantajı; e-ticaret alanında faal olmak isteyen kişilerin beklentilerini karşılamasıdır çünkü bu sistem herhangi bir bilgi birikimiyle kullanılmamakta, herhangi bir deneyim gerektirmemektedir. Bu unsurlar dışında Shopify avantajları şunlardır:

  • Yazılım hataları yoktur
  • Sistem sürekli olarak kendini revize etmekte ve yapılan yeniliklerle değişmektedir
  • Yazılıma kolaylıkla erişilebilinmektedir
  • Bulut tabanlı olması sebebiyle tüm cihazlardan erişim sağlanabilmektedir
  • Kullanım için gerekli olan teknik bilginin alınması yeterlidir; yazılım bilgisine gerek yoktur
  • Sistem içerisinde ek olarak pek çok yazılım yer almaktadır
  • Ara yüz ve tema açısından zengindir
  • Pazarlama araçları özelleştirilebilmektedir
  • Sanal mağazalar kurulup satış işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir

Shopify Nedir?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu