Tiktok Takipçi Satın Al

Shiba Nedir, Nereden Alınır?

Son zamanlarda oldukça popüler olan ve insanların bu alana yatırım yapmaya başladığı ve oldukça iyi gelirler elde ederken bir yandan yüklü miktarda para kaybedenlerde oluyor.


İşte bu dijital paralardan bir tanesi de Shiba Coin. 2020 yılının Ağustos ayında “Ryoshi” adlı bir anonim bir kişi tarafından piyasaya sürülen SS

Her hangi bir amaçla çıkmayan Shiba Coin, aynı Doge Coin gibi o da şaka amacı ile piyasaya çıkmıştı. Ancak durum bir şaka olmaktan çıktı ve Ethereum tabanlı Shiba Coin, 2021 yılının Mart ayın da 6 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine ulaştı.

Durum böyle olunca da Binance, Shiba Coin’i kendi bünyesinden listelemeye başladı. Peki ya Shiba Coin’i en güvenli şekilde nereden alabilirsiniz? Coinzo’da listelenen kripto paraların arasında Shiba’da girmiş oldu.

İşte konumuz buraya gelince sizlere tavsiye edebileceğimiz güvenli, hızlı, sorunsuz ve kampanyaları olan coinzo.com tam da işinize yarayabilecek bir kripto para borsası. Sistem içerisinde oldukça fazla coin olmasının yanı sıra, hızlı ve güvenilir alış – veriş, hoş geldin hediyesi, çözüm odaklı olması ve kesintisiz destek hizmeti ile coinzo.com, Shiba Coin’i ve daha yüzlercesini güvenlikle alıp satabileceğiniz bir kripto para borsasıdır.

Shiba Inu, Ethereum blok zincirinde bulunan bir para birimidir. “Ryoshi” olarak bilinen madalyonun gizemli kurucusu, projenin “merkezi olmayan kendiliğinden topluluk oluşturmada bir deney” olduğunu söylüyor.

Dogecoin birimlerinin maksimum sayısında bir üst sınır bulunmamakla birlikte, Shiba Inu birimleri için toplam 1 katrilyonluk yüksek bir arz da olsa bir üst sınır vardır.

Hem Shiba Inu hem de Dogecoin, diğer meme para birimleri gibi, yatırımcıların algılanan değerlerini çevrimiçi olarak ve toplumun başka yerlerinde tartıştıkları için değer kazandı.

Shiba Nereden Alınır?

Ülkemizde yer alan borsalardan biri olan Coinzo üzerinde listelenen Shiba kripto para birimini güvenilir şekilde alabilirsiniz.

SHIB’yi coinzo üzerinden kredi kartı ve banka havalesi ödemeleri ile doğrudan satın alabilirsiniz. Banka kartı veya kredi kartı (Visa veya MasterCard) ve banka havalesi kullanarak SHIB satın almanın en iyi yolunu sunuyoruz.

Coinzzo kripto ticareti yapmak kolay ve güvenilirdir. Shiba’yı anında satın almak için sadece birkaç adıma ihtiyacınız var. Birçok kullanıcı, değerinin artması beklentisiyle Shiba Inu kripto paralarını elinde tutuyor. Shib’inizi coinzo hesabınızda veya en kullanıcı dostu, güvenli mobil cüzdan olan kripto cüzdan içerisinde saklayabilirsiniz.

Shiba Nedir, Nereden Alınır?

Yeni Listelenen Shiba Coin

Ağustos 2020’de “Ryoshi” olarak bilinen anonim bir kişi tarafından oluşturulan merkezi olmayan bir kripto para birimidir.

DOGE Killer”, olarak adlandırılan krito para, Dogecoin’den sonra piyasaya sürülmüştür ve Mayıs 2021 itibarıyla 6 milyar doların üzerinde piyasa değerine sahiptir. Fiyatı oldukça düşüktür, bu sayede kullanıcıların “milyarlarca hatta trilyonlarca tane satın almasına” olanak tanımaktadır, şu anda yaklaşık 400 trilyon Shiba Token dolaşımdadır. İsmi, logosunda bulunan köpek türü Shiba Inu’dan gelmektedir ve Dogecoin’den esinlenerek geliştirilmiştir.

SHIB, SHIBA INU’nun ekosistemi altında oluşturulan merkezi olmayan kendiliğinden topluluk oluşturmada bir deneydir. Kullanıcıların milyarlarca hatta trilyonlarca tutmasına izin verilir. SHIB, SHIBA INU’nun merkezi olmayan borsası ShibaSwap’ta listelenen ve teşvik edilen ilk kripto para birimi belirtecidir.

Kurucular,  1 milyar dolar değerinde olan 50 trilyon madeni parayı, Hindistan için bir Covid yardım fonuna aktararak hızla kurtulan Ethereum ortak yaratıcısı Vitalik Buterin’e bile hediye etti. Bu noktada, kısaca Shiba Inu madeni parası %50 düştü.

Shiba Nedir, Nereden Alınır?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu