Tiktok Takipçi Satın Al

Shen CT

Bu makalemizde size League of Legends Shen karakterinin CT'larını sizlere listeliyoruz. Shen ct, ct shen, lol shen ct...

Shen CT karakterleri nelerdir? Shen ya da bir diğer ismi ile Alacakaranlığın Gözü olarak adlandırılan bu karakterin oyunun hikayesine göre çok etkileyici ve çarpıcı bir geçmişi vardır.


Bu geçmiş çok uzun yıllardan beri Alacakaranlığın Gözü lakabı ile savaşmak da olan bu karakterin özüne dayanmaktadır. Duygularının önyargılarının ya da kibrin yarattığı karmaşadan etkilenmemek ve bu olaylardan uzak durmak için kendini farklı bir boyuta adamıştır. Alacakaranlığın Gözü lakabı ile anılan bu karakter çelik ve büyük yüzünden oluşan kılıcı ile birlikte ortada tehdit oluşturan unsurlara karşı 7/24 savaşmaktadır. Oyundaki rolü tank konumunda olan bu karakterin zorluk seviyesi ise orta derecededir. Pek çok oyuncu tarafından da kullanılan bu karakter oynayan tarafından aşırı zevk vermektedir. Shen LOL dünyasının sessiz ve güçlü savaşçılarından biridir.

Shen CT Karakterleri

  • Yorick
  • Jayce
  • Warwick
  • Vladimir
  • Teemo

Shen CT

Shen Yetenekleri

  • Ki Kalkanı (P): Büyüsünü ortaya çıkardıktan sonra Shen bir kalkana sahip olur. Kalkanın bekleme süresini azaltmak için diğer Shen diğer şampiyonları etkilemelidir.
  • Ruh Sığınağı (W): Shen’in ya da büyülü kılıcının etrafındaki dost şampiyonları gelen saldırılardan korur.
  • Gölge Fırlayışı (E): Shen, gösterilen yönde ileri doğru atılarak yolunun üstündeki tüm rakiplerine büyük gücünden tattırır.
  • Alacakaranlık saldırısı (Q): Shen’in büyük büyülü kılıcı, Shen çağırdığında gelir ve her saldırısında rakip şampiyonun can miktarına göre ağır hasarlar verir. Kılıç hangi şampiyona çarparsa o şampiyon, Shen’in büyük gücünden kaçmaya çalışırken yavaşlar. Aynı zamanda da bu büyülü kılıç ne kadar çok şampiyona çarparsa, rakibin üzerindeki hasarı da misliyle artar.
  • Birlikten Kuvvet Doğar (R): Shen, seçtiği arkadaşını saldırılara karşı korur ardından da seçtiği arkadaşının yanına ışınlanarak omuz omuza çarpışır.

Bu içeriğimizde League of Legends’in önemli karakterlerinden biri Shen yeteneklerine ve Shen CT listesine yakından baktık. Diğer güncel League of Legends haberlerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Shen CT

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu