Tiktok Takipçi Satın Al

Sharkoon, WPM Gold ZERO Yarı Modüler Güç Kaynağı Serisini Tanıttı

Sharkoon Technologies, performansı makul bir fiyata sunan uluslararası bir bilgisayar bileşenleri ve çevre birimleri tedarikçisidir. Sharkoon şimdi ise WPM Gold ZERO gün kaynağını bizlere sunuyor.

Günümüz teknolojisini kullanan ve yüksek kaliteli bileşenlerle üretilen, 80 PLUS Gold sertifikalı bir güç kaynağı ünitesidir. Kablo bağlantılarının yarı modüler konfigürasyonu sayesinde PC kasası içinde düzenli kurulumu bizlere mümkün kılmaktadır.


Yüzde 90’a varan verim nedeniyle, WPM Gold ZERO, 80 PLUS Gold ile sertifikalandırılmıştır. Bu sertifika, vaat edilen enerji kullanımı optimizasyonunu doğrular ve cihazın elektrik gücünden tasarruf edeceğinin güvencesini sağlar. WPM Gold ZERO ile Sharkoon, üstün LLC rezonans dönüştürücüleri de dahil olmak üzere en son teknolojiye içinde barındırıyor.

Sharkoon, WPM Gold ZERO Yarı Modüler Güç Kaynağı Serisini Tanıttı

%0’a varan sessizlik

Yüksek kaliteli bileşenlerin yanı sıra, Sharkoon, cihazı ZERO RPM ile donatıldı. Bu adından da anlaşılacağı gibi, sessiz çalışmayı sağlamak için güç kaynağının fanının dönüşü düşük ve orta yüklerde dönmesini sağlayan yeni nesil bir teknolojiye sahip.

Fiyat ve Kullanılabilirlik

Sharkoon’un güç kaynağı WPM Gold ZERO şimdi üç farklı performans sınıfında mevcut: 550 W versiyonu için önerilen perakende satış fiyatı 74.90 Euro. 650 W ve 750 W versiyonları için önerilen fiyatlar sırasıyla 79,90 Euro ve 84,90 Euro’dur.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu