Tiktok Takipçi Satın Al

Sea of Thieves’dan Oyuncu Rekoru

Sea of Thieves, Rare tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından Microsoft Windows ve Xbox One için yayınlanan yaklaşmakta olan bir aksiyon-macera video oyunudur. Sea of Thieves’dan oyuncu rekoru geldi.

Xbox One ve PC için çıkış yapan Sea of Thieves çıkış haftasının ardından 2 milyon oyuncuya ulaşmıştı. Daha sonra dün yeni veriler açıklandı. Sea of Thieves’in PC ve Xbox One oyuncu sayısı 4 milyona ulaştı.


Rare tarafından yapılan açıklamaya göre, Sea of Thieves, PC ve Xbox One platformlarında toplamda 4 milyon oyuncu sayısına ulaştı. Microsoft‘un kendi platformlarında yer alan Sea of Thieves yeni bir oyuncu rekoru kırdı.

[ilgiliicerik icerik_id=”11763″]

Sea of Thieves'dan Oyuncu Rekoru

Bu sonuçlara göre Sea of Thieves, aynı zamanda Xbox platformu için bu neslin de en başarılı yeni oyunu oldu. Ayrıca yapılan açıklamada oyuncular Sea of Thieves’i ortalama 22 saat oynadı. Tabii bazı oyuncular Sea of Thieves’da 1000 saati devirdi. Aynı zamanda oyunu oynayan oyuncuların yüzde 5’i Sea of Thieves’i canlı yayında oynadı. Son olarak Sea of Thieves gelen onca eleştiriye rağmen satış anlamında başarılı bir oyun oldu. içerik yönünden oldukça eleştirilen oyuna güncellemeler ile yeni içerikler eklenmeye devam ediyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu