SanDisk, Okuma Hızlarında Yüksek Değere Ulaşan Yeni Extreme Pro SSD Modelini Duyurdu

Verilerinizi 1GB/s seviyesinde aktarabileceğiniz SanDisk Extreme Pro Portable SSD taşınabilir depolama çözümü CES 2019 fuarında duyuruldu.

Harici depolama konusundaki çoğu şey kullanıcının fotoğraflarını videolarını ve sesini doğrudan bilgisayarlarından düzenlemeyi tercih etmeleridir çünkü yedekleme aygıtları olarak işlev görürler. Bununla birlikte SanDisk geçtiğimiz günlerde CES 2019 kapsamında Extreme Pro Taşınabilir SSD’deki en son SSD’lerini 1GB / s’ye kadar okuma hızına çıkardı. Yeni Extreme Pro SSD modeli de 1GB/s okuma hızlarına ulaşmakta.

SanDisk, Okuma Hızlarında Yüksek Değere Ulaşan Yeni Extreme Pro SSD Modelini Duyurdu Bilgisayar Haberleri Veri Depolama Teknoloji Haberleri

:: SanDisk Extreme Pro Portable SSD Detayları

Bu teoride tabii ki doğrudan bu SSD’yi düzenleyebildiğiniz anlamına gelir ancak elbette size bağlıdır. Bu bu hızlara ulaşmasını sağlayan USB 3.1 Gen 2 arayüzünü dolduran NVMe teknolojisinin kullanımı sayesindedir. Hızlı okuma hızlarına ek olarak SSD ayrıca bir IP55 sertifikasına sahiptir bu da bir şekilde suya dayanıklı olduğu anlamına gelir.

500GB, 1TB ve 2TB şeklinde kapasitelere sahip olan SanDisk Extreme Pro Portable SSD modelinin bahar aylarında piyasaya çıkması bekleniyor. Fiyat olarak ise 199$-349$ ve 599$ şeklinde etiketler belirlenmiş.


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı