Sandisk, YeniExtreme Pro SSD Modelini Duyurdu

SanDisk, Okuma Hızlarında Yüksek Değere Ulaşan Yeni Extreme Pro SSD Modelini Duyurdu

Abone Ol 

Verilerinizi 1GB/s seviyesinde aktarabileceğiniz SanDisk Extreme Pro Portable SSD taşınabilir depolama çözümü CES 2019 fuarında duyuruldu.

takipçi satın al
takipçi satın al

Harici depolama konusundaki çoğu şey kullanıcının fotoğraflarını videolarını ve sesini doğrudan bilgisayarlarından düzenlemeyi tercih etmeleridir çünkü yedekleme aygıtları olarak işlev görürler. Bununla birlikte SanDisk geçtiğimiz günlerde CES 2019 kapsamında Extreme Pro Taşınabilir SSD’deki en son SSD’lerini 1GB / s’ye kadar okuma hızına çıkardı. Yeni Extreme Pro SSD modeli de 1GB/s okuma hızlarına ulaşmakta.

SanDisk, Okuma Hızlarında Yüksek Değere Ulaşan Yeni Extreme Pro SSD Modelini Duyurdu

:: SanDisk Extreme Pro Portable SSD Detayları

Bu teoride tabii ki doğrudan bu SSD’yi düzenleyebildiğiniz anlamına gelir ancak elbette size bağlıdır. Bu bu hızlara ulaşmasını sağlayan USB 3.1 Gen 2 arayüzünü dolduran NVMe teknolojisinin kullanımı sayesindedir. Hızlı okuma hızlarına ek olarak SSD ayrıca bir IP55 sertifikasına sahiptir bu da bir şekilde suya dayanıklı olduğu anlamına gelir.

500GB, 1TB ve 2TB şeklinde kapasitelere sahip olan SanDisk Extreme Pro Portable SSD modelinin bahar aylarında piyasaya çıkması bekleniyor. Fiyat olarak ise 199$-349$ ve 599$ şeklinde etiketler belirlenmiş.

Göz atın:   Windows 10'a Yeni Bir Güncelleme Geliyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL