Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung’un Yeni Dizüstü Bilgisayarı Görüldü

Samsung, Microsoft’ tan ilham almış bir tasarımala geliyor.

Bu öğleden sonra muhabir Evan Blass tarafından sızdırılan Galaxy Book S, Microsoft’ un Surface Laptop tasarımını andıran, Surface’ ın marka kumaş örtüsünü andıran çok kare renkli, tek renkli bir klavye ve trackpad düzenine sahip.


Bilgisayarın sıfırlanması yine de bir başlangıçtır. Yan taraftan, hala bir Samsung dizüstü bilgisayar gibi görünüyor ve cihazın üstünde henüz bir resim yok. Samsung, aynı zamanda daha ince bir ekran en boy oranı ile sıkışmış gibi görünüyor.

Şimdilik, teknik detaylar sınırlı. Tek bir USB-C bağlantı noktası ve bir kulaklık girişi görüyoruz ve 8 GB RAM ile eşleştirilen bir Snapdragon 855 işlemcide çalışabileceği yönünde spekülasyonlar var. Samsung, daha önce bu ürün hattında Snapdragon işlemcileri kullanmıştı, bu nedenle buradaki plan tamamen mümkün.

Samsung'un Yeni Dizüstü Bilgisayarı Görüldü

Bu, Samsung’un Galaxy Book serisinin kapaklı dizüstü bilgisayarlara ilk kez genişlemesi olacaktı. Şimdiye kadar çizgi, Microsoft’un Surface Pro’ su gibi, sökülebilir klavyelere sahip tabletlerle doluydu. Örneğin, geçen yılki Galaxy Book 2, çıkarılabilir klavye ve ekran kalemi desteğine sahip bir tabletti. Ayrıca Snapdragon 850 işlemcisiyle çalışıyordu.

Galaxy Book S ile bu çizginin Samsung’un Microsoft’un Surface cihazlarına cevabı olmaya devam edeceği açık.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu