Samsung'un Katlanabilir Telefonu Sızdı!

Samsung’un Katlanabilir Telefonu Sızdı!

Abone Ol 

Samsung’un uzun zamandır gündemde tuttuğu katlanabilir akıllı telefon modeli sonunda kendini gösterdi. Samsung’un akıllı telefonunun şimdi de fotoğrafları ortaya çıktı.

Katlanabilir telefonlar teknoloji tutkunlarının uzun yıllardır beklediği yeniliklerin başında geliyor. Bu tarz ekranların prototip olarak üretilmeye başlanması beklentileri yükseltirken farklı markalardan bu tarz cihazlarla ilgili iddialar da ortaya atılmaya başlandı.

Mobil pazar gündemi şuanda Samsung‘un katlanabilir akıllı telefon görselleri sızdırılarak meşgul etti. Dünya Mobil Kongresi olan MWC 2019’da tanıtılması beklenen akıllı telefon tasarım konusunda bekleyenlerini üzecek gibi duruyor. Samsung’un katlanabilir akıllı telefonu aslında iki telefon ekranını bir arada kullanmayı sağlayan menteşeli bir tasarıma sahip model. Kapıdaki menteşe olarak düşünebilirsiniz bunu.

Samsung’un bu katlanabilir akıllı telefonunun kod adı Project V ve model numarasının ise SM-G929F olacağı iddia ediliyor. Ayrıca Samsung’un bu ilginç akıllı cep telefonunun fiyatı 2 bin dolar olması bekleniyor. Son olarak 2014 yılından bu yana geliştirildiği ve sınırlı sayıda üretime gireceği de gelen iddialar arasında.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Samsung'un Katlanabilir Telefonu Sızdı!

Göz atın:   Samsung Electronics Başkan Yardımcısı 5G'nin Gelişimi İçin Hindistan'a Gitti!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu