«
Samsung'un Katlanabilir Telefonu Sızdı! Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri

Samsung’un uzun zamandır gündemde tuttuğu katlanabilir akıllı telefon modeli sonunda kendini gösterdi. Samsung’un akıllı telefonunun şimdi de fotoğrafları ortaya çıktı.

Katlanabilir telefonlar teknoloji tutkunlarının uzun yıllardır beklediği yeniliklerin başında geliyor. Bu tarz ekranların prototip olarak üretilmeye başlanması beklentileri yükseltirken farklı markalardan bu tarz cihazlarla ilgili iddialar da ortaya atılmaya başlandı.

Mobil pazar gündemi şuanda Samsung‘un katlanabilir akıllı telefon görselleri sızdırılarak meşgul etti. Dünya Mobil Kongresi olan MWC 2019’da tanıtılması beklenen akıllı telefon tasarım konusunda bekleyenlerini üzecek gibi duruyor. Samsung’un katlanabilir akıllı telefonu aslında iki telefon ekranını bir arada kullanmayı sağlayan menteşeli bir tasarıma sahip model. Kapıdaki menteşe olarak düşünebilirsiniz bunu.

Samsung’un bu katlanabilir akıllı telefonunun kod adı Project V ve model numarasının ise SM-G929F olacağı iddia ediliyor. Ayrıca Samsung’un bu ilginç akıllı cep telefonunun fiyatı 2 bin dolar olması bekleniyor. Son olarak 2014 yılından bu yana geliştirildiği ve sınırlı sayıda üretime gireceği de gelen iddialar arasında.

Samsung'un Katlanabilir Telefonu Sızdı! Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *