TeknoDiot
     
     
     

Samsung’un Katlanabilir Telefonu Sızdı!

Samsung'un Katlanabilir Telefonu Sızdı!

Samsung’un uzun zamandır gündemde tuttuğu katlanabilir akıllı telefon modeli sonunda kendini gösterdi. Samsung’un akıllı telefonunun şimdi de fotoğrafları ortaya çıktı.

Katlanabilir telefonlar teknoloji tutkunlarının uzun yıllardır beklediği yeniliklerin başında geliyor. Bu tarz ekranların prototip olarak üretilmeye başlanması beklentileri yükseltirken farklı markalardan bu tarz cihazlarla ilgili iddialar da ortaya atılmaya başlandı.

Mobil pazar gündemi şuanda Samsung‘un katlanabilir akıllı telefon görselleri sızdırılarak meşgul etti. Dünya Mobil Kongresi olan MWC 2019’da tanıtılması beklenen akıllı telefon tasarım konusunda bekleyenlerini üzecek gibi duruyor. Samsung’un katlanabilir akıllı telefonu aslında iki telefon ekranını bir arada kullanmayı sağlayan menteşeli bir tasarıma sahip model. Kapıdaki menteşe olarak düşünebilirsiniz bunu.

Samsung’un bu katlanabilir akıllı telefonunun kod adı Project V ve model numarasının ise SM-G929F olacağı iddia ediliyor. Ayrıca Samsung’un bu ilginç akıllı cep telefonunun fiyatı 2 bin dolar olması bekleniyor. Son olarak 2014 yılından bu yana geliştirildiği ve sınırlı sayıda üretime gireceği de gelen iddialar arasında.

Samsung'un Katlanabilir Telefonu Sızdı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Vivo NEX 3 Canlı Canlı Görüldü!

Hüseyin Ceylan

Galaxy J8 (2018) Özellikleri Sızdırıldı!

Buğra Noyan

ASUS ZenFone 5 İçin Tarih Açıklandı!

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.