Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung, Yeni Galaxy A Serisiyle Satışlardaki Zararını Kapatmayı Planlıyor

Samsung, A serisi cihazlardan 4 milyar dolarlık satış yaratarak kaybedilen tacını yeniden planlamayı planlıyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçen yıllarda artan rekabet nedeniyle zorlu günler geçirdi. Orta seviye pazarını neredeyse Xiaomi, Oppo ve Vivo gibi Çin markalarına kaptırmıştı. Şimdi, Samsung yeni çıkan Galaxy M serisi ve Galaxy A serisi cihazlarla artan rekabetin üstesinden gelme planı var. Yeni raporlara göre, Samsung, 2019 yılı sonuna kadar A serisinden 4 milyar dolar değerinde satış yapmayı planlıyor.


Zaten, Samsung Galaxy M serisi, Hindistan’daki M serisi giriş seviyesi cihazları için çok sevilmişti aldı. Hindistan’da Galaxy M20 modeli 3 dakikada tükenmişti. Benzer şekilde, Samsun uygun fiyatlı çeşitli diğer orta seviye cihazları da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Samsung Hindistan’daki mobil pazarlama başkan yardımcısı Rajiv Singh, “2019, M serisi ile Samsung ürünleri için son derece iyi başladı. Şimdi, Mart ayından itibaren başlatacağımız A serisi için tam bir portföy oluşturuyoruz. Haziran ayına kadar her ay telefon üretimine tüm hızla devam edeceğiz. ”

[sp-related style=”dark” id=”36818″]

Samsung, Yeni Galaxy A Serisiyle Satışlardaki Zararını Kapatmayı Planlıyor

Hindistan’da Galaxy A Serisi rekor kıracak

Samsung, orta seviye piyasadan en iyi şekilde yararlanmak için birçok yeni Galaxy A serisi cihazı da tanıtacak. Ayrıca, Rajiv Singh, Samsung’un Hindistan’daki gelirini artırma planlarından bahsetti. “Samsung’un geliri üzerindeki etkisi olacaktır. Hindistan pazarı için rekor kıracak. Misyonumuz, bu yıl Hindistan’da tek bir seri için 4 milyar dolarlık bir marka yaratmak ”dedi.

Yeni Galaxy A serisi cihazlarda çok fazla bahis oynuyorlar. Samsung, Çinli markalarla rekabet etmek için gece gündüz çalışıyor. Xiaomi, Oppo ve Vivo, geçtiğimiz yıllarda Samsung’un büyümesini etkiledi. Samsung Hindistan’ın net kârı, 2018 mali yılında % 11’in altına düşerek 37 milyar dolara geriledi. Genel olarak, büyüme % 10 artarak 61065 cro’a yükseldi.

Büyümenin devam etmesine rağmen, Samsung, toplam sevkiyatlar bakımından ilk sıradan Xiaomi’ye geçti. Buna rağmen, Kore devi Hint akıllı telefon pazarında gelir yaratma konusunda zirvede kalmayı başardı. Rajiv Singh, “Yeni Galaxy A serisi, tüm portföyüne hizmet verecek ve 2019’da Hindistan’ın en büyük tek isim serisi markası olacak. Bu bizim tutkumuz. ” açıklamasında bulundu.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu