Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung ‘The Wall’ TV Piyasaya Sürüldü!

Samsung, çok büyük ekranlarda film izlemeyi veya maç izlemeyi sevenler için en yeni TV’yi piyasaya sürdü. 146 inç, 219 inç ve 292 inç modellerle kullanıcıların karşısına çıkacak

Samsung bu ürünle ultra yüksek net değere sahip kişileri hedefliyor. Şirket, 2020 yılına kadar 1220 USD gelir elde ederken, 2020 yılına kadar en az 25 ila 30 adet büyük ekran satmayı umuyor. Puneet Sethi’ye (Tüketici Elektroniği İşletme Şirketi Başkan Yardımcısı, Samsung Hindistan) göre The Wall ekran, yaklaşık 140 milyar ve 950 milyonlarca insanın bulunduğu Hindistan alt kıtasında büyük bir potansiyele sahip.

Samsung, aynı zamanda 2021 yılına kadar 100 ve 2022’de 200’e yükselmesi öngörülen ilk yılda 25-30 model satmayı hedefliyor. Sethi, gelecek yıllarda eklenen gelirin 65 ila 70 milyon USD gelir getirebileceğini belirtti. 2022 yılına kadar.


Samsung ‘The Wall’ TV Piyasaya Sürüldü!

The Wall TV Özellikleri

Samsung’un  The Wall ekranı 146 inç, 219 inç ve 292 inç’ten başlayarak üç farklı boyuta ulaşıyor. Özellikle, şirketin Hindistan’da tanıtılan ilk modüler MicroLED ekranı. Şaşırtıcı fiyatın sebeplerinden biri, ekranın arkasındaki teknoloji. Samsung’a göre, Duvar, orijinal kaynak çözünürlüğünden bağımsız olarak, görüntü kalitesini sahneyi sahneye göre optimize ediyor. Bunu, AI görüntü kalitesi motoruyla etkinleştirilen Quantum Processor Flex sayesinde başarır.

Başka bir deyişle, Quantum Processor Flex, ekranda görüntülenen videoyu geliştiren bir makine öğrenme programıdır. Bunu, orijinal düşük çözünürlüklü görüntüyü ekrana göre otomatik olarak kalibre etmek için milyonlarca görüntü verisini analiz ederek yapar. Duvar ayrıca fiziksel bir HDMI girişi üzerinden herhangi bir işletim sistemine bağlanabilir.

Samsung ‘The Wall’ TV Piyasaya Sürüldü!

Ekran kullanılmadığında duvar, resimlerden, fotoğraflardan, video resminden dijital çerçeveli özelleştirilebilir resimlere kadar çeşitli küratörlük sanat sergileyen ortam moduna girer. Çarpıcı görüntüleme için 0,8 mm piksel adım teknolojisine sahiptir ve 30 mm derinliğe sahip, ince, çerçevesiz ve çevresine sorunsuz bir şekilde karışıyor.

146 inçlik model 4K UHD tanımını desteklerken, 219 inçlik 6K’ya ulaşırken 292 inçlik 8K çözünürlükleri destekliyor. Duvar, çeşitli çözünürlükler Quantum HDR teknolojisi, 2.000’in en yüksek parlaklığı ve 120Hz yenileme hızı için AI geliştirme özelliğine sahiptir. Tüm bunlar, ev sineması ve oyunlar için de zengin bir görsel deneyim anlamına geliyor. Son olarak, The Wall aynı zamanda üst düzey işletmeler ve perakende satış alanları için üretilen ve The Wall Pro olarak adlandırılan profesyonel bir versiyona ulaşmaktadır.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu