Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung SmartThings Yeni Arayüzüyle Karşımızda!

Samsung’un nesnelerin internetinin geleceğini yönlendiren öncü teknolojilerine sahip SmartThings hizmeti yepyeni güncellemeler aldı.


Arayüz değişikliğini içeren yeni güncellemeler, kullanıcılara evlerini kontrol etme konusunda daha basit ve güçlü bir deneyim sunuyor.

Samsung Electronics, bağlantılı yaşamı mümkün kılan ve nesnelerin internetinin geleceğini yönlendiren öncü teknolojiye sahip SmartThings hizmetinin yeni nesil özelliklerini duyurdu. Hizmetin mobil ve Windows masaüstü uygulamaları artık gelişmiş güncellemeleri içeriyor. SmartThings’in bağlantılı ev deneyimini basitleştirme yönündeki çalışmaların bir parçası olarak, yepyeni bir arayüz ile daha kolay ve güçlü bir kullanıcı yolculuğu ve daha hızlı yükleme süreleri sunuluyor.

Samsung SmartThings Yeni Arayüzüyle Karşımızda!

Yeni SmartThings arayüzü, hizmetin önceki sürümünden yeni sürüme sorunsuz bir geçiş sağlıyor ve bağlantılı ev deneyimlerini keşfetmeyi daha kolay hale getiriyor. SmartThings’in gelişmiş tasarımı, uygulamayı Sık Kullanılanlar, Cihazlar, Yaşam, Otomasyonlar ve Menü olmak üzere beş farklı sekmeye ayırıyor.

  • Sık Kullanılanlar: SmartThings içindeki bu yeni ana ekran, daha hızlı erişim için en sık kullanılan cihazları, görünümleri ve hizmetleri bir araya getiriyor.
  • Cihazlar: Kullanıcıların TV’leri, ampulleri, cihazları ve daha fazlasını bağlantıya ekleyerek tüm cihazları görüntülemesine ve kontrol etmesine olanak tanıyor.
  • Yaşam: Bu sekme, kullanıcıların fiziksel ürünleri anlamlı kullanıcı deneyimlerine dönüştüren yeni SmartThings hizmetlerini, büyüyen bağlantılı yaşam dünyasını keşfetmelerini sağlıyor. Kullanıcılar, kusursuz mutfak ve yemek hazırlama deneyimleri sunan SmartThings Cooking gibi yaşam deneyimini iyileştiren daha gelişmiş işlevler hakkında bilgi edinebiliyor.
  • Otomasyonlar: Cihazlar arasında bağlantı kurarak bir arada çalışmalarını, kapının açılması ve ışığın yanması gibi evdeki belirli koşullara yanıt verebilmelerini sağlıyor.
  • Menü: Bu sekme, SmartThings Labs, Bildirimler, Geçmiş ve Ayarlar dâhil olmak üzere ek SmartThings özelliklerini içeriyor.

Yeni arayüz, bugünden itibaren Android cihazlarda, en yakın zamanda da iOS cihazlarda kullanılabilir olacak.

SmartThings teknolojisi hız kesmeden geliştirilmeye devam ediyor. Son olarak SmartThings’in Matter protokolünün ekosistemine entegre edildiği duyuruldu. SmartThings; Wi-Fi, Z-Wave, Zigbee ve son olarak Matter üzerinden cihazları en esnek biçimde birbirine bağlayabilen tek platform olarak liderliğini koruyor. SmartThings’in açık platformu, cihazları, geliştiricileri ve hizmetleri bir araya getirerek en geniş entegre ekosistemlerden birini sunuyor. Platformdaki yüzlerce onaylı marka ve milyonlarca aktif kullanıcıyla SmartThings, çoklu kullanımlar üzerinden bağlantılı yaşamdaki inovasyonları daha kolay kullanılabilir hale getiriyor.

Samsung Electronics Kurumsal Başkan Yardımcısı Jaeyeon Jung, konuyla ilgili şunları söyledi: “Yeni SmartThings deneyimini kullanıcılarımıza sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimize kulak vererek kullanıcı deneyimini sadeleştirmek amacıyla teknolojimize yatırım yaptık. Akıllı evlerin popülerliği artmaya devam ederken, SmartThings tüm kullanıcıların bağlantılı cihazlarla daha akıllı bir hayatın keyfini çıkarmasını sağlayan ideal bir platform.”

Samsung SmartThings Yeni Arayüzüyle Karşımızda!

Samsung SmartThings Yeni Arayüzüyle Karşımızda!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu