Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Powerbot, Şimdi Galaxy A7 Telefon Hediyeli

Yüksek performansı ve akıllı özellikleriyle dikkat çeken yeni robot süpürge Samsung Powerbot’u satın alanlara üç arka kameralı Galaxy A7 akıllı telefon hediye…

Akıllı özellikleriyle kullananların hayatını kolaylaştıran Powerbot Robot Süpürge’yi Nisan ayı süresince Samsung Online Mağaza’dan satın alanlara, 2.849 TL tavsiye edilen satış fiyatına haiz ve üç arka kamerasıyla dikkat çeken Galaxy A7 akıllı telefon hediye ediliyor.


Yüksek performanslı tam görüş sensörü yardımıyla bulunmuş olduğu mekânı tarayarak, geniş alanlarda en ufak engelleri bile algılayan Powerbot Robot Süpürge, zor temizlenen köşelerde bile etkin bir performans sunuyor. Kullanıcılar kıymetli mobilyalarının çevresini yada evcil hayvanlarının yaşadığı alanları önden tanımlayarak mekân içinde robot süpürgenin girmemesi gereken yerleri belirleyebiliyor. Powerbot Robot Süpürge akıllı güç kontrolü özelliğiyle de dikkat çekiyor.Ayrıca üzerinden geçtiği zeminin tipini algılayarak emiş gücünü buna bakılırsa ayarlayabiliyor.

Her zeminde kullanıcılara en iyi performans sunan Powerbot Robot Süpürge’de Nokta temizleme özelliği de bulunuyor.Nokta temizleme özelliği robot süpürgeyi kolayca idare etmeniz için zeminde bir yönlendirme ışığı oluşturuyor ve robot süpürge bu ışığı takip ederek istediğiniz alanı anında temizliyor.

Geniş fırçasıyla büyük mekânları hızla temizleyen Powerbot Robot Süpürge, büyük tekerlekleri sayesinde kapı eşiği, kablo, halı, pervaz benzer biçimde engellere takılmadan ilerliyor. 290 mm genişliğindeki fırçası geleneksel fırçalardan %42 daha fazla alana etki ediyor. Çoğu robot süpürgenin aksine Powerbot, köşelerde kalan tozları köşe temizleme aparatı sayesinde zahmetsizce temizliyor. Duvarla arasında sadece 15mm gibi ufak bir mesafe bırakarak oluşturulan bariyer yardımıyla köşeler rahat süpürülüyor.

Powerbot Robot Süpürge işini tamamladığinde veya gücü azaldığında otomatik olarak şarj istasyonuna dönerek kendini şarj edebiliyor. Robot süpürge Powerbot’u Smart Things uygulaması yardımıyla akıllı telefonlar üzerinden denetim etmek de mümkün. Powerbot süpürge 105 mm çapındaki Easy Pass tekerlekleri sayesinde rahat ve kolay hareket ediyor.

Samsung Powerbot, Şimdi Galaxy A7 Telefon Hediyeli

Samsung Powerbot Robot Süpürge’nin Fiyatı

Galaxy A7 akıllı telefon hediyeli Samsung Powerbot Robot Süpürge’nin tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dâhil 8.999 TL olarak açıklandı. Powerbot’u Samsung Online Mağaza’dan satın alanlara teslimatların 15 Nisan hemen sonra yapılması planlanıyor.

Kampanya ile ilgili tüm bilgileri Samsung mağazalarından veya www.Samsung.Com/tr/powerbot-supurge-a7-kampanyasi adresinden ulaşabilirsiniz.

Samsung Powerbot Robot Süpürge Ürün Özellikleri

TEMİZLEME HIZI 0.32 m/saniye
TEMİZLEME SÜRESİ 30/60 dakika
ŞARJ SÜRESİ 240 dakika
MAKSİMUM GÜÇ TÜKETİMİ 80W
SENSÖRLER FULLVIEW SENSOR™ 2.0
WI-FI KONTROL EVET
NET BOYUTU (GxYxD) 340x97x348 mm
AĞIRLIK 4 KG
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu