Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung’dan Yeni Banka Kartı: Samsung Money

Samsung Money, şirketin yeni Samsung Pay bağlantılı banka kartı tanıtıldı.

SoFi ve Mastercard ile ortak çalışması ile birlikte Samsung Money tanıtıldı. Samsung, yaklaşmakta olan banka kartı programı için daha fazla ayrıntı açıkladı: Buna, daha önce açıklandığı gibi, programla Samsung ile ortaklık yapan SoFi ile Samsung Money deniyor ve mevcut Samsung Pay uygulamasıyla doğrudan bağlantı kuracak.


Samsung Money programının önemli bir kısmı Samsung Pay uygulaması entegrasyonudur: müşteriler, karttan doğrudan uygulamadan kolayca başvurabilecek ve fiziksel kart gelmeden önce telefonlarında Samsung Pay aracılığıyla kullanmaya başlayabilecekler.

Samsung'dan Yeni Banka Kartı: Samsung Money

Ayrıca, Samsung Pay uygulamasını kullanarak bakiyenizi kontrol edebilir, geçmiş satın alımları inceleyebilir, kartınızı dondurabilir ve hileli satın alımları işaretleyebilirsiniz.

Samsung Money’nin ilk olarak ABD’de kullanıcılarla buluşacağını söyleyelim. Samsung’un yaptığı açıklamalara göre kart sahipleri, herhangi bir hesap/kart kullanım ücreti ödemesi yapmayacak. Kartın, ülkenin diğer bankalarının verdiği faiz oranlarından daha düşük bir faiz oranı sunacağıysa açıklamalarda yer alıyor.

Banka kartı programına dâhil olan kullanıcılar, banka kartı ellerine ulaşana kadar ödemelerini telefondaki Samsung Pay üzerinden gerçekleştirebilecekler. Telefonları Samsung Pay tarafından onaylandıktan sonra kullanıcılar, program üzerinden hesaplarındaki bakiyeyi kontrol edebilecek, son yapılan ödemeleri inceleyebilecek hatta kartlarını dondurabilecekler.

Samsung'dan Yeni Banka Kartı: Samsung Money

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu