Samsung Hindistan'da Dijital Kredi Platformunu Tanıttı! - TeknoDiot.com

Samsung Hindistan’da Dijital Kredi Platformunu Tanıttı!

Abone Ol 

Samsung bugün şirkete göre, dünyanın ilk dijital borç verme platformu olan “Samsung Finance +” uygulamasını başlattı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Tamamen dijital evrensel olarak erişilebilir bir kredi verme platformudur. Samsung’un finansal katılım ve Dijital Hindistan’a yönelik ‘Hindistan İçin Yap’ girişimidir.

Samsung Finance+, Hindistan’da Galaxy akıllı telefonu satın almaları için müşterilere finansman imkanı sunmaktadır. Tamamen dijital bir işlemdir. Tüketiciler, Samsung’un mağaza içi destekçisi ile müşteriye işlem boyunca yardımcı olmaları için kağıtsız bir yolculuktan geçer. Tüketiciler Galaxy Tab üzerindeki mağaza içi Samsung Finance+ uygulamasına giriş yaparak ilk adımı atar. Basit bir KYC doğrulaması ve kredi puanlaması için kişisel bilgilerini doldurduktan sonra çeşitli Galaxy akıllı telefonlarında bir teklif ekranı alacaklar.

Samsung Hindistan'da Dijital Kredi Platformunu Tanıttı!

Samsung, Hindistan’da Samsung Finance+ uygulamasını başlatmak için DMI Finance ile ortaklık kurdu. Samsung Finance+ ülke genelinde 30 ilde 5.000’in üzerinde mağazaya sahiptir ve şirket, 2019’un sonuna kadar 100 ilde 10.000 mağazaya ulaşmayı planlamaktadır.

Lansman hakkında yaptığı açıklamada, Samsung Hindistan Mobil İş Kıdemli Başkan Yardımcısı Mohandeep Singh şunları söyledi:

Samsung’da, tüketiciler yaptığımız her şeyin merkezinde bulunuyor. Samsung Finance+, tüketici odaklı inovasyonun bir kanıtıdır. Aynı zamanda finansal katılım ve Dijital Hindistan için ‘Hindistan İçin Yap’ girişimidir. Samsung Finance+’nın Hindistan’daki milyonlarca tüketicinin hayatına dokunacağından eminiz.

DMI Finans’ın Kurucu Ortağı Shivashish Chatterjee ise şunları söyledi:

”Hindistan’da bir OEM ile kredi veren arasında ilk gerçek ortaklığı sağlamak için son 24 ay içinde Samsung ile yakın bir şekilde çalıştığımız için onur duyuyoruz. Müşterilere Hindistan’da akıllı telefonlar için pazarı dönüştürme potansiyeline sahip kesintisiz ve sezgisel bir deneyim sunmak için, Samsung’un dünya standartlarında ürün ve müşteri deneyimi ile DMI’nin kredi platformu ve teknoloji yığınıyla birleştirdik.”

Göz atın:   Samsung Galaxy M30'un Teknik Özellikleri Belli Oldu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL