Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Samsung Galaxy Watch’da Eskiye Dönüş Sinyalleri

Samsung, yaklaşan yeni Galaxy Watch’da fiziksel dönen çerçeveyi geri döndürüyor.

Samsung, akıllı saat pazarında Apple’ın arkasında olabilir, ancak ikinci büyük akıllı saat üreticisi olarak, şirket için önemli bir kategoridir. Kore devi her zaman yeniliği konuşlandırdı, bunlardan biri ilk olarak Gear S3’te tanıtılan dönen çerçevedir.


Ancak, şirket Galaxy Watch Active için Gear serisini bitirdiğinde, fiziksel dönen çerçeveyi de tamamen rafa kaldırmıştı. Şimdi eskiye dönüş başlıyor ve yeni Galaxy Watch modellerinde dönen fiziksel çerçeve olacak.

Samsung’un dönen çerçeveyi yaklaşan Galaxy Watch’a geri getirme planları olabilir. SamMobile, yeni nesil Galaxy Watch akıllı saatin dönen çerçeveyi içeren bir tasarıma sahip olacağını ima etmek için isimsiz bir kaynaktan aktarıyor. Samsung’un yaz aylarında bir sonraki akıllı saatini duyurması bekleniyor.

Fiziksel olarak dönen çerçevenin çıkarılmasından sonra Samsung, Galaxy Watch Active 2’de bir dokunmatik çerçeveyi denedi. Bu söylenti, dokunmatik çerçevenin dönen kadar iyi olmadığının bir göstergesi olabilir ve dolayısıyla ona geri dönme “kararı”.

Dönen çerçeve yeni Galaxy Watch modellerinde olacak

Yeni Samsung Galaxy Watch'da Eskiye Dönüş Sinyalleri

Rapor ayrıca yaklaşmakta olan Galaxy Watch’ın yeni sensörlere sahip olduğu hakkında söylentilere de yer veriyor. Yeni sensörler bir EKG ve kan basıncı monitörü içerir. Bu, kullanıcıların kişisel sağlık ve zindeliklerini takip etmelerine yardımcı olacaktır. EKG işlevi olan Moreso, yanlış kalp atışlarını algılayarak bazı kullanıcıların hayatını kurtarmakla ilişkilendirilen Apple Watch ile başarılı oldu.

Galaxy Watch için FCC listesi ayrıca cihazın iki farklı boyutta olacağını gösteriyor. Biri 45mm ekrana sahipken diğeri 41mm ölçülecek. Aynı zamanda Samsung’un geçmiş akıllı saatleri gibi Wi-Fi ve LTE sürümlerinde de gelecek. Ayrıca Samsung, standart sürümün yanı sıra premium bir titanyum versiyonu da piyasaya sürecek.

Yeni Samsung Galaxy Watch'da Eskiye Dönüş Sinyalleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu