Samsung Galaxy Watch 3’ün Tasarımını Ortaya Koyan Görselleri Sızdırıldı

Yeni bir yüksek kaliteli sızdırılmış fotoğraflar Samsung Galaxy Watch 3’ü ortaya koyuyor.

Evan Blass, Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saatinin ilk resmi basın fotoğrafını yayınladı ve bugün Twitter profilinde başka bir yüksek kaliteli görüntü yayınladı. Yeni fotoğraflar, uzun bir kayışla Galaxy Watch 3 akıllı saatini tüm ihtişamıyla gösteriyor.

Görünüşe göre, görselde göründüğü gibi halen 45 mm paslanmaz çelik kasa ile aynı model. Cihazın özellikleri arasında 1.4 inç çapında bir Super AMOLED ekran, 1 GB RAM, 8 GB dahili bellek ve Tizen OS 5.5, Bluetooth 5.0 ve Wi-Fi bulunuyor. Cihazın fonksiyonları ile ilgili olarak, bir kalp atış hızı sensörü, EKG izleme desteği ve uyku izleme not edilebilir. Bu modelin pil kapasitesi 340 mAh olacaktır.

Samsung Galaxy Watch 3'ün Tasarımını Ortaya Koyan Görselleri Sızdırıldı

Yaklaşan akıllı saatin diğer özellikleri arasında, 1.2 ″ ve 1.4 ″ ekranlar (sırasıyla 41 ve 45 mm varyantlar için), dönen bir çerçeve, bir GPS modülünün varlığı ve değiştirilebilir deri kayışlar var. En son söylentilere göre, aracın özerkliği yaklaşık iki gün olacak. Daha önce Samsung Galaxy Watch 3’ün pürüzlü ve pürüzsüz bir gövdeye sahip iki versiyonunun canlı fotoğraflarıyla tanıştığımızı hatırlayın. Akıllı saatin dönen bir çerçeveye sahip olup olmayacağını doğrulamıyor

Samsung, kullanıcıların gelecek akıllı saatlerinin Galaxy Watch Active2’den daha düşük olacağına dair yanlış bir izlenime sahip olmasını istemiyor, bu nedenle Watch 3 moniker ile geliyor. Genellikle, bir cihaz piyasaya sürülmeye yakın olduğunda ifade vermek için sertifika belgeleri alırız.

Samsung Galaxy Watch 3'ün Tasarımını Ortaya Koyan Görselleri Sızdırıldı

Son zamanlarda, Hindistan Hint Standartları Bürosu (BIS) üç farklı cihaz modeli listeledi: SM-R845F, SM-R755F ve SMR850F. Bunlardan ikincisi gizemini koruyor, diğer ikisi son Bluetooth Sertifikasyon belgelerinde zaten mevcut. Bunlar yaklaşan Galaxy Watch 3’ün sürüm modelleri. Yeni akıllı saat, 41mm ve 45mm olmak üzere iki farklı boyut seçeneğinde mevcut olmalı.

İLGİLİ İÇERİK:  Samsung 5G Akıllı Telefonlarda Küresel Satışlarda İlk Sırada
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu