TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Tablet Haberleri » Samsung Galaxy Tab A3 XL Sızdırıldı

Samsung Galaxy Tab A3 XL Sızdırıldı

Samsung Galaxy Tab A3 XL Sızdırıldı

MWC 2019’da tanıtılması beklenen Samsung’un yeni A serisi tableti Samsung Galaxy Tab A3 XL kendini gösterdi.

SM-T515 model numarası olan Samsung Galaxy Tab A3 XL modeli kendini gösterdi. Samsung Galaxy Tab A3 XL’nin, bu ayın ilerleyen zamanlarında Barselona’daki Mobile World Congress 2019’da (MWC 2019), birkaç yeni Android tabletin yanı sıra yeni Galaxy A serisi görücüye çıkartacak gibi duruyor.

Sızdırılan diğer söylentilere sahip Galaxy tabletlerinden bazıları, SM-T720 / SM-T725 ve SM-P200 / SM-P205 model numaralarına sahip olacağı söyleniyor ancak isim olarak henüz belli olmadıklarının altını çizebiliriz. SM-T720 ve SM-T725, gri ve siyah renk seçenekleriyle piyasaya sürüldüklerinde 64GB ve 128GB depolama seçeneklerinde mevcut olacak şekilde tasarlanmıştır.

Samsung Galaxy Tab A3 XL Sızdırıldı

SM-T720 ve SM-T725 modellerinin kimliği henüz doğrulanmadıysa da, SM-P200 ve SM-P205’in yeni bir Galaxy Tab A tabletin varyantı olduğu söyleniyor. Samsung bu yıl tüm üç tableti MWC’de sergilemeyi planlıyorsa, diğer iki tablete de yakında Bluetooth sertifikası verilecek olması ihtimali yüksek olarak gözüküyor. Samsung 20 Şubat tarihinde Galaxy S10 ailesini tanıtacak ve MWC 2019’da da bu tür ürünleri kullanıcılara sunmayı hazırlanıyor. Bakalım MWC 2019’da bizleri neler bekliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Galaxy Note 20 Plus’ın Render Görselleri Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

Samsung, Mobil Ekranlar İçin 500 Milyon Dolarlık Fabrika Kuruyor

Buğra Noyan

Galaxy Watch Active 2 Beklenenden Daha Erken Gelebilir

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.